pondelok, 27 septembra, 2021
16.2 C
Bratislava
ÚvodArénaVýzvu na priateľskú diskusiu nespokojní členovia Za ľudí odmietli

Výzvu na priateľskú diskusiu nespokojní členovia Za ľudí odmietli

Nespokojná časť členov strany Za ľudí odmietla pozvanie predsedníčky strany a vicepremiérky Veroniky Remišovej na diskusiu v neformálnom prostredí. Médiám to na dnešnej tlačovej konferencii povedala samotná vicepremiérka.

„Kolegov z predsedníctva strany som pozvala na úprimnú a priateľskú diskusiu v neformálnom prostredí. Žiaľ, toto pozvanie odmietli, čo ma veľmi mrzí. S tými, ktorí chcú pre stranu pracovať, sa plánujem v blízkej dobe stretnúť a budeme spolu diskutovať o budúcnosti strany,” doplnila líderka Za ľudí.

Nespokojní členovia Za ľudí opakovane zdôrazňujú, že o vnútrostraníckej situácii chcú diskutovať na úrovni Predsedníctva Za ľudí. V hre je stále aj konanie mimoriadneho snemu, ktoré zvoláva práve predsedníctvo. Na novinársku otázku, kedy bude najbližšie predsedníctvo rokovať, Remišová konkrétne neodpovedala. “Snem zvoláva predsedníctvo. Dohodneme sa a zvoláme ho,” vyhlásila.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 408,488 Úmrtí 12,596 Uzdravení 386,094 Infikovaných 9,798 Last updated: 27. septembra 2021 - 08:10 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -