pondelok, 5 decembra, 2022
5 C
Bratislava
ÚvodArénaStrana HLAS-SD si zvolila novú podpredsedníčku. Menili sa aj stanovy

Strana HLAS-SD si zvolila novú podpredsedníčku. Menili sa aj stanovy

Novou podpredsedníčkou strany Hlas-SD sa stala Zuzana Dolinková, ktorá ako odborníčka na zdravotníctvo vstúpila do strany len nedávno. Za členov predsedníctva strany delegáti dnešného pracovného snemu strany v Nitre zvolili Branislava Becíka, Dušana Tittela a Karola Janasa.

Dnešný snem zmenil aj stanovy strany, zmeny reagujú na čoraz väčší počet členov Hlasu-SD. Podľa predsedu strany Petra Pellegriniho začnú od dnešného dňa vznikať okresné organizácie.

Zuzana Dolinková, výkonná riaditeľka Zväzu ambulantných poskytovateľov (Foto – PL.sk)

Strana Hlas-SD má aktuálne vyše tisíc členov, dlhodobo sa umiestňuje na prvom mieste v prieskumoch verejnej mienky. Po oficiálnom zaregistrovaní strany ministerstvom vnútra 11. septembra 2020 sa vzhľadom na pandemickú situáciu uskutočnil len technický snem online formou, na ktorej si strana zvolila svoje vedenie a splnila všetky zákonné povinnosti.

Pellegrini vo svojom príhovore na pracovnom sneme zadefinoval základnú politickú orientáciu strany Hlas-SD a načrtol ciele jej politiky. Programové tézy strana rozvinie do konkrétnych opatrení na najbližšom programovom sneme.

728*90
- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -