Strana HLAS-SD si bude na dnešnom sneme v Nitre voliť členov predsedníctva

1
Členovia strany Hlas-SD Ján Ferenčák, Peter Kmec, Matúš Šutaj Eštok a Ján Blcháč, noví podpredsedovia strany Denisa Saková a Richard Raši, nový predseda strany Peter Pellegrini, členovia strany Róbert Puci, Ľubica Laššáková a Peter Žiga a nový podpredseda Zdroj: sita

Strana Hlas – sociálna demokracia (Hlas-SD) si na dnešnom sneme bude voliť členov predsedníctva. Ako vyplýva z programu, ktorý zaslala hovorkyňa strany Patrícia Medveď Macíková, začiatok snemu v priestoroch výstaviska Agrokomplex v Nitre v hale K je naplánovaný na 10:00. V úvode vystúpi s príhovorom predseda strany Peter Pellegrini.

Tlačová konferencia k vyhláseniu výsledkov voľby členov predsedníctva by mala byť v poobedňajších hodinách, približne o 14:30. Snem bude prebiehať za dodržania všetkých platných pandemických opatrení. V prípade potreby teda bude nutné preukázať sa negatívnym výsledkom testu na ochorenie COVID-19, potvrdením o očkovaní, respektíve o prekonaní tohto ochorenia.

Strana Hlas-SD sa dlhodobo umiestňuje na prvom mieste v prieskumoch verejnej mienky. Agentúra Ako vo svojom poslednom prieskume od 7. do 11. júna namerala strane voličskú podporu na úrovni 21 percent. Hlas-SD by tak v parlamente obsadila 39 poslaneckých mandátov. Líder strany Peter Pellegrini zároveň patrí k najdôveryhodnejším politikom na Slovensku. Podľa prieskumu, ktorý pre televíziu Markíza robila začiatkom júna agentúra Focus na vzorke 1 011 respondentov, mu dôveruje 44 percent opýtaných.

- Reklama -

1 komentár

  1. Táto politická strana je pre Slovákov ďaľšia SLEPÁ ULICA, ďalšie Ó-lajno! Normálny človek a vlastenec preferuje Republiku Milana Uhríka!!!

Comments are closed.