pondelok, 25 októbra, 2021
6.1 C
Bratislava
ÚvodArénaZväz autobusovej dopravy potvrdil doterajšie vedenie

Zväz autobusovej dopravy potvrdil doterajšie vedenie

Staronovým prezidentom Zväzu autobusovej dopravy (ZAD) sa stal doterajší prezident Peter Sádovský. Ten vykonával túto funkciu posledné štyri roky. O jeho zvolení rozhodlo Zhromaždenie zväzu, ktoré sa uskutočnilo 15. júna v Sliači-Sielnici. ZAD o tom Informoval v utorok s tým, že Sádovský plánuje viac spolupracovať so štátnou správou a samosprávou pri príprave legislatívy aj formovaní celkového prostredia vo verejnej osobnej doprave na Slovensku.

Zhromaždenie súčasne zvolilo aj členov Prezídia Zväzu, ktorými sa stali Gejza Sačko (predseda predstavenstva a generálny riaditeľ ARRIVA Michalovce), Adrian Polóny (predseda predstavenstva spoločnosti Slovenská autobusová doprava Zvolen) a Peter Pobeha (predseda predstavenstva a generálny riaditeľ SAD Žilina).

Zväz autobusovej dopravy združuje najvýznamnejšie podniky na Slovensku poskytujúce výkony vo verejnom záujme v autobusovej doprave pre samosprávne kraje, spoločnosti slovenskej autobusovej dopravy „SAD“.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 456,438 +3,207 Dnes Úmrtí 12,903 +8 Dnes Uzdravení 412,674 Infikovaných 30,861 Last updated: 24. októbra 2021 - 23:55 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img