streda, 8 decembra, 2021
2.3 C
Bratislava
ÚvodArénaLenč: Budúcnosť Za ľudí? Môže sa stať aj taká bizarná vec, že...

Lenč: Budúcnosť Za ľudí? Môže sa stať aj taká bizarná vec, že poslanci bez strany budú mať ministra

Nič neprekvapí – uviedol na otázku ako vidí budúcnosť strany Za ľudí politológ Jozef Lenč.

Rozpadne sa – to je ale podľa Lenča najpravdepodobnejší osud tejto strany. “Po tých vyjadreniach, ktoré mala Remišová smerom k poslancom, keď marginalizovala ich úlohu v strane, dehonestovala ich postavenie, sa toto zdá byť ako najpravdepodobnejší scenár. Avšak pri tejto vláde a tých postojoch reprezentantov súčasnej vládnej koalície je nezriedka núdza o prekvapujúce akty a deje – či už to bolo v prípade znovuoživenia koalície, alebo odchodu – neodchodu exministra Mičovského, takže by ma neprekvapilo ani keby nejakým zázračným šmahom čarovného prútika na všetko zabudli a pokračovali, akoby sa nič nestalo. Skôr si ale myslím, že sa to rozpadne, vyhlásil Lenč.

Obe rivalky však spája, že nechcú opustiť svoje ministerské stoličky. Čo s tým? “Na pozíciách všetci ostať chcú. Môže sa stať aj taká bizarná vec, že poslanci bez politickej strany budú mať ministra vo vláde,” reagoval Lenč na ministerské ambície Remišovej aj Kolíkovej.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 748,969 +9,425 Dnes Úmrtí 15,095 +91 Dnes Uzdravení 616,734 Infikovaných 117,140 Last updated: 8. decembra 2021 - 16:10 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img