pondelok, 2 augusta, 2021
21.2 C
Bratislava
ÚvodArénaFico: Z väzby treba prepustiť všetkých, ktorých sa priamo dotýkalo stretnutie najvyšších...

Fico: Z väzby treba prepustiť všetkých, ktorých sa priamo dotýkalo stretnutie najvyšších predstaviteľov štátu v SIS

Opozičná strana Smer – sociálna demokracia (Smer-SD) bude iniciovať ďalšiu mimoriadnu schôdzu parlamentu, na ktorej chce žiadať, aby boli z väzby prepustení všetci tí, ktorých sa priamo dotýkalo stretnutie najvyšších predstaviteľov štátu so zástupcami bezpečnostných zložiek zo 17. mája v budove Slovenskej informačnej služby (SIS). Médiám to dnes v parlamente povedal predseda Smeru-SD Robert Fico s tým, že budú žiadať vyvodenie zodpovednosti voči špeciálnemu prokurátorovi, ministrovi vnútra a predsedovi Špecializovaného trestného súdu.

„Rešpektujúc neverejnosť rokovania Národnej rady SR môžem potvrdiť, že prebehli v pléne udalosti, ktoré definitíve potvrdili, že všetci účastníci otvorene klamali o priebehu stretnutia zo 17. mája. V reakcii na to podáme návrh na zvolanie ďalšej mimoriadnej schôdze. Takýto škandál ešte Slovensko nezažilo. Vo štvrtok sa verejnosť dozvie viac,” zdôvodnil Fico.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 392,710 +6 Dnes Úmrtí 12,540 Uzdravení 379,564 Infikovaných 606 Last updated: 2. augusta 2021 - 12:55 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -