štvrtok, 17 júna, 2021
29.3 C
Bratislava
Úvod Aréna Kolíková sa má spolu s Remišovou stretnúť s premiérom Hegerom. Majú veľké...

Kolíková sa má spolu s Remišovou stretnúť s premiérom Hegerom. Majú veľké očakávania

Strana Za ľudí plne podporuje ministerku spravodlivosti Máriu Kolíkovú (Za ľudí). Podľa strany Kolíková úplne zrozumiteľne vysvetlila a jasne dokázala, že nikdy nekonala v rozpore nielen so zákonom, ale ani s dobrými mravmi. Uviedli to vo vyhlásení, ktoré podpísalo celé vedenie strany a všetci poslanci strany Za ľudí.

„Absolútne odmietame nielen prekrútené tvrdenia strany Smer-SD, ale aj slová niektorých koaličných poslancov z hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, ktorí sa snažia účelovo spochybniť ministerku spravodlivosti Máriu Kolíkovú,“ skonštatovali vo vyhlásení. Strana Za ľudí verí, že predseda vlády Eduard Heger (OĽaNO), ktorý má dôveru strany Za ľudí, jednoznačne odmietne útoky na ministerku spravodlivosti.

S premiérom sa dnes stretne predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová aj ministerka spravodlivosti Mária Kolíková. „Iba v prípade vzájomnej podpory a dôvery je možná nielen spolupráca na dôležitej reforme justície a očiste spravodlivosti, ale aj na podpore celého Programového vyhlásenia vlády,“ uzavrela strana Za ľudí.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 391,210 +61 Dnes Úmrtí 12,464 +8 Dnes Uzdravení 377,673 Infikovaných 1,073 Last updated: 17. júna 2021 - 16:10 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -