Zábojník o Remišovej: Ona nech sa už radšej nevyjadruje

1
Juraj Zábojník, bezpečnostný expert a Veronika Remišová vicepremiérka SR (Foto: TASR)

Mlčať! Tak by sme jedným slovom zhrnuli, čo odkazuje bezpečnostný analytik Juraj Zábojník vicepremiérke Veronike Remišovej (Za ľudí) po tom, čo sa vyjadrila k vyhosteniu ruských diplomatov zo Slovenska.

„Týmto krokom – vyhostením troch ruských diplomatov – vyjadrujeme nielen solidaritu ku krajine, ktorá je nám najbližšia, ale posielame jasný odkaz, že nebudeme tolerovať neprípustné aktivity na našom území,” skonštatovala vo štvrtok Remišová. Zákony podľa nej musia platiť pre každého rovnako.

Bezpečnostný expert Juraj Zábojník krúti hlavou nad tým, ako Remišová rozumie bezpečnostným otázkam.

„Ja na mieste pani Veroniky Remišovej by som sa už k bezpečnostným otázkam a k bezpečnostnej politike nevyjadroval. Ale ak túži po vyjadreniach, lebo má poslednú možnosť byť vo vláde, tak nech sa páči, nech sa vyjadruje, ale škodí to Slovenskej republike. Ona ohrozuje bezpečnostné záujmy slovenského národa,” hovorí Zábojník pre ParlamentneListy.sk a sarkasticky dopĺňa: „Pani Veronika Remišová je najväčšia odborníčka aj na ruských agentov, aj na diplomaciu, aj na Govnet, aj na štátne ústredne… Ale nech sa už radšej nevyjadruje.”

„Niektorí naši ´politici´, ktorí ani len netušia ako sa do funkcií dostali, sa správajú tak akoby boli pomaly viac ako priekopníci orbitálnej teórie atómu, ktorí si dokazujú, kto ten atóm rozbil. Aj Ernesta Rutherforda z Nelsonu by zatienili. Rozvaha a zvažovanie každého vypusteného slova to je prednosť, ak sa chce niekto v politike udržať a vrátiť naspäť v ďalších voľbách,” odkazuje Zábojník Remišovej a aj niektorým členom vlády, ktorí nadávajú ľuďom do opíc, psychopatov a špín.

Juraj Zábojník, bezpečnostný analytik (Autor: TASR)

Veľký rozhovor s Jurajom Zábojníkom o vyhostení troch ruských diplomatov zo Slovenska, o oveľa zdržanlivejšom postoji ostatných štátov EÚ v porovnaní so SR, ale aj o samotnom výbuchu muničného skladu v Česku prinesieme na webe ParlamentneListy.sk už v sobotu (24. 4.) ráno.

- Reklama -

1 komentár

  1. MLCATI je zlato. Otvoris Hubu a si za KRAVU a nie hoci aku.V politike: Jalovu,nedojnu a Nepotrebnu. Sorosov BOH ta vyskolil-Matovicov predstavil a Kiskov zhovadil,ked ta dal na CELO. Celozivotna trauma uz dospelej Kvakajucej hovorkyne pre USA SorosPodnik.

Comments are closed.