streda, 28 júla, 2021
26.5 C
Bratislava
Úvod Aréna Jahnátek na NAKA: Vraj sa mi niekto vyhrážal. Nevedeli ani kedy, tie...

Jahnátek na NAKA: Vraj sa mi niekto vyhrážal. Nevedeli ani kedy, tie mená mi nič nehovorili

Exminister hospodárstva SR Ľubomír Jahnátek vo štvrtok na Národnej kriminálnej agentúre (NAKA) v budove Prezídia Policajného zboru vypovedal k vyhrážaniu na jeho osobu. Médiám to po približne dvojhodinovej výpovedi potvrdil bývalý minister s tým, že nekonkretizoval, o aké vyhrážanie malo ísť.

“Priznám sa, že celkom som ani nepochopil, k čomu som bol vypovedať. Bola tam nejaká vec, čo sa týkala toho, či sa mi niekto vyhrážal. Mne tie mená ani nič nehovorili. Ja si tie mená nepamätám a ani to nie je pravda. Nikto sa mi nevyhrážal,” povedal Jahnátek.

Vyšetrovateľ mu podľa jeho slov prečítal svedeckú výpoveď, ktorá bola zameraná na vyhrážky voči jeho osobe. “Ja som to hneď poprel a ostatné všetko bola formálna stránka. Bola to len vyhrážka, nič tam viac nebolo. Ja neviem, čoho sa to malo týkať, ani som nepochopil, načo som tu bol. Nebolo tam ani napísané, kedy sa mi mal niekto vyhrážať,” zdôraznil Jahnátek. Dodal, že to nesúviselo s ani jednou osobou, ktorá bola obvinená v počas minuloročných akciách NAKA.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 392,488 +82 Dnes Úmrtí 12,534 Uzdravení 379,437 Infikovaných 517 Last updated: 28. júla 2021 - 13:10 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -