USA: Pri streľbe v Indiane zahynulo osem ľudí

0
Pri streľbe v objekte firmy FedEx v meste Indianapolis v americkom štáte Indiana zahynulo osem osôb a viacero ľudí utrpelo zranenia. Najmenej štyria ľudia boli hospitalizovaní, pričom zranenia jednej osoby sú vážne. Dvoch ľudí ošetrili na mieste a prepustili. Policajti neutrpeli žiadne zranenia. Polícia uviedla, že páchateľ spáchal samovraždu. Identita strelca ani motív jeho činu zatiaľ nie sú známe. Na snímke budova spoločnosti FedEx neďaleko medzinárodného letiska v Indianapolise, kde sa odohrala streľba v noci na 16. apríla 2021. (Foto: TASR/AP)

Pri streľbe v objekte firmy FedEx v meste Indianapolis v americkom štáte Indiana zahynulo osem osôb a viacero ľudí utrpelo zranenia. Informovala o tom v piatok hovorkyňa miestnej polície Genae Cooková, ktorú cituje agentúra AP.

Najmenej štyria ľudia boli hospitalizovaní, pričom zranenia jednej osoby sú vážne. Dvoch ľudí ošetrili na mieste a prepustili. Policajti neutrpeli žiadne zranenia.

O streľbe v objekte firmy FedEx nachádzajúcom sa neďaleko medzinárodného letiska informovala polícia vo štvrtok o 23.30 h miestneho času (piatok 05.30 h SELČ). Následne uviedla, že páchateľ spáchal samovraždu.

Identita strelca ani motív jeho činu zatiaľ nie sú známe. Všetky obete sa našli v interiéri skladu.  

- Reklama -