streda, 4 augusta, 2021
18.4 C
Bratislava
ÚvodArénaMatovičova sestra vláde: Takto vám záleží na tých životoch, o ktorých tak...

Matovičova sestra vláde: Takto vám záleží na tých životoch, o ktorých tak radi rečníte?

Na plné ústa! Sestra expremiéra, súčasného ministra financií Igora Matoviča Zuzana Belicová ostro kritizuje vládu za jej postoj k Ukrajine.

“Vláda, ktorá sa tvári, že jej záleží na životoch ľudí, kľudne, poslušne a bez slova dovolí množstvo presunov cudzej vojenskej techniky cez Slovensko na Ukrajinu a do Pobaltia, kde reálne hrozí vypuknutie otvoreného vojenského konfliktu a teda zabíjania nevinných ľudí? Má taká vláda ešte kožu na ksichte a jej členovia, hlavne tí, čo sa v nej hrdo označujú za kresťanov, tušia vôbec, čo je to svedomie? Či budeme sa aj tentokrát farizejsky tváriť, že pôjde len o “humanitárne bombardovanie”, tak ako pri agresii vojsk NATO v Juhoslávii? Budeme teda preto ako lokaj západu a USA len poslušne držať huby?” – pýta sa Matovičova sestra na sociálnej sieti.

“Takto vám záleží na tých životoch, o ktorých tak radi rečníte? Či život rusky či ukrajinsky hovoriaceho človeka je menej ako život Slováka?” – uzatvára Belicová svoj status.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 392,845 +94 Dnes Úmrtí 12,541 Uzdravení 379,644 Infikovaných 660 Last updated: 4. augusta 2021 - 22:55 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -