Úseky diaľnice pri Bratislave polícia dočasne v noci na nedeľu uzavrie

0
Dve úplné uzávierky budú realizované zo soboty na nedeľu v čase 00:00 h – 05:00 h na diaľnici D2 v úseku križovatiek Jarovce a Pečňa v km 67,415 a v km 65,415 v smere od HP HU-SK, resp. AT-SK. (Foto: facebook Polícia - Bratislavský kraj)

Polícia uzavrie zo soboty (27. 3.) na nedeľu (28. 3.) niektoré úseky diaľnice pri Bratislave. Dôvodom je modernizácia informačného systému diaľnic v Bratislavskom kraji. Bratislavská krajská polícia o tom informovala na sociálnej sieti.

Dve úplné uzávery budú v nedeľu od polnoci do 5.00 h na diaľnici D2 v úseku križovatiek Jarovce a Pečňa. Tiež na 65. kilometri smerom z hraničného priechodu s Maďarskom a Rakúskom. “Čas oboch úplných uzávierok nebude presahovať jednu hodinu. Obchádzkové trasy budú vedené v smere na Jarovce a po ceste I/2 do mestskej časti Petržalka,” spresnili policajti.

Počas uzávery na 65. kilometri za výjazdom z Bratskej ulice bude vykonávaná aj asistencia zo strany dopravnej polície. “Na uvedenú uzávierku zabezpečil zhotoviteľ stavby aj informačnú svetelnú tabuľu na Bratskej ulici, ktorá bude už v predstihu informovať o uvedenej uzávierke,” podotkla polícia, ktorá apeluje pri prejazde týmito úsekmi na zvýšenú opatrnosť.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu