pondelok, 25 októbra, 2021
9.9 C
Bratislava
ÚvodArénaLedecký: Rokovania nie sú ešte v takom pokročilom stave, aby to prinieslo...

Ledecký: Rokovania nie sú ešte v takom pokročilom stave, aby to prinieslo výsledok

Podpredseda Za ľudí a štátny tajomník ministerstva investícií Vladimír Ledecký si nemyslí, že stredajšie rokovania o budúcnosti koalície prinesú riešenie. Strana Za ľudí si podľa neho nepripúšťa svoj rozpad. Jeho strana stojí za tým, že zodpovednosť vo vláde sa musí vyvodiť.

Novinárom Ledecký povedal, že nevie, kedy bude známy výsledok koaličnej krízy. Myslí si, že večerná koaličná rada neprinesie výsledok. “Lebo rokovania nie sú ešte v takom pokročilom stave, aby to prinieslo výsledok,” vysvetlil. Deklaroval, že každý z partnerov ku kríze pristupuje vážne, no dodal, že ešte nenašli spoločné riešenia. V prípade, že sa vo vládnej koalícii nevyvodí žiadna zodpovednosť, Ledecký sa podriadi verdiktu strany, nechce byť “solitér”.

“Nepripúšťame si to,” odpovedal na otázku, či sa rozpadne strana Za ľudí. “Sme v totálne konštruktívnej atmosfére, akurát, že v našej strane je dosť osobností, ktoré majú vlastný názor, a ten názor musíme zladiť,” priblížil Ledecký. 

Koaličné kluby v stredu rokujú o riešení vládnej krízy. Večer má byť aj koaličná rada.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 457,431 +993 Dnes Úmrtí 12,917 +14 Dnes Uzdravení 413,068 Infikovaných 31,446 Last updated: 25. októbra 2021 - 13:25 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img