Baťo o vulgárnej výmene s Matovičom: Ta bola to sranda

1
úradník Rado Baťo a minister Igor Matovič (Foto: facebook, TASR)

“Moji manželku si do huby neber, ty zbabelé psychopatické hovno. Rado Baťo.” – napísal v utorok večer odkaz premiérovi Rado Baťo, exporadca exprezidenta Kisku a expremiérky Radičovej. Jeho manželka Zuzana Baťová šéfuje Štátnemu ústavu na kontrolu liečiv. Zavŕšil to tým, že zverejnil číslo na mobil premiéra. Sociálna sieť príspevok zmazala, na čo Baťa reagoval: To bola sranda.

Vulgárny odkaz spustil búrlivé reakcie na sociálnej sieti, reagovali aj zástupkyne Slovenska v Bruseli. Europoslankyňa Ďuriš Nicholsonová reagovala: “Je suis Rado Baťo. Cisár je nahý. Pani Baťová, držte sa, máte môj obdiv. A Igor, vyhľadaj odbornú pomoc.” V ďalšom príspevku už Nicholsonová podporu korigovala s tým, že s vulgarizmami nesúhlasí.

Ďalšia europoslankyňa Monika Beňová reagovala takto: “V turnaji Rado Baťo vs Igor Matovič som na strane Rada. Ako Lancelot sa postavil za svoju ženu proti patologickému egocentrikovi a klamárovi s mentálnou výbavou linolea v pohostinskom zariadení IV.cenovej skupiny, ktorý sám seba presvedčil že zato že si presadol do vládneho BMW sa z neho stala salónka. A pritom ostal stále len tým….”

Mobil na premiéra sociálna sieť z Baťovho statusu stiahla. “Ta bola to sranda, ale už mi to FB zmazal,” napísal Baťo.

- Reklama -

1 komentár

  1. Ha, ha, ha … modré trubky ale to tu teraz pekne roztáčate. Myslím, že teraz konečne máte iba to, čo ste sami chceli. No nie? Lebo Fi_co!!! Teraz už môžete akurát tak šúchať nožičkami. Verím, že mnohí z vás teraz za vlády liberálno-fašistickej vlády pod vedením zlodeja a plagiátora Mat_oviča skrachujú. Patrí vám to. Dostali ste iba to čo ste chceli. Zabudli ste na jednu základnú vec, dávajte si pozor na to čo si želáte. Želali ste si zmenu, tak teraz ju tu máte. Lebo Fi_co.

Comments are closed.