utorok, 11 mája, 2021
27 C
Bratislava
Úvod Aréna Brhelovci odmietajú vinu, sú ochotní vrátiť sa domov

Brhelovci odmietajú vinu, sú ochotní vrátiť sa domov

Podnikateľ Jozef Brhel sa v piatok vzdal akýchkoľvek výkonných pozícií v spoločnostiach patriacich do podnikateľskej skupiny ZMJ SICAV. Všetky obvinenia odmieta a svoju nevinu je rozhodnutý preukázať pred orgánmi činnými v trestnom konaní. Momentálne sa nachádza v zahraničí, ale hneď ako bude vyzvaný, sa vráti na Slovensko. Svoju nevinu je ochotný preukázať aj Peter Brhel. TASR o tom informoval riaditeľ komunikácie ZMJ SICAV Juraj Puchý v reakcii na piatkovú akciu Národnej kriminálnej agentúry Mýtnik.


      “Všetky obvinenia, ktoré sú postavené len na výpovediach osôb obvinených z iných trestných činností, (Jozef Brhel) odmieta a svoju nevinu je rozhodnutý preukázať pred orgánmi činnými v trestnom konaní. Navyše v IT sektore, ktorého sa podľa medializovaných informácií obvinenia majú týkať, už nepôsobí viac ako desať rokov,” uvádza sa v stanovisku.
      

Riadenie podnikateľskej skupiny združenej vo fonde ZMJ SICAV od piatka preberá Anton Bielik. Peter Brhel v skupine nemal žiadny akcionársky podiel, ani tam nezastával výkonné pozície.

      Národná kriminálna agentúra zadržala v rámci piatkovej akcie Mýtnik bývalého šéfa Finančnej správy SR Františka Imreczeho a ďalších osem osôb.

1 komentár

  1. Čudujem sa, že nemajú obavu, že skončia ako skončil gen. Lu_čanský!!! Táto liberálno fašistická vláda pod vedením zlodeja a plagiátora Mat_oviča je schopná všetkého!!! Tak, že tak!!!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 386,136 +350 Dnes Úmrtí 12,077 +26 Dnes Uzdravení 368,447 Infikovaných 5,612 Last updated: 11. mája 2021 - 19:25 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -