pondelok, 8 marca, 2021
1.4 C
Bratislava
Úvod Aréna Samospráva v Trenčianskych Tepliciach zriadila pre občanov schránku na podnety, keďže úrad...

Samospráva v Trenčianskych Tepliciach zriadila pre občanov schránku na podnety, keďže úrad je zatvorený

Mesto Trenčianske Teplice zriadilo novú poštovú schránku, do ktorej môžu obyvatelia adresovať svoje podnety a žiadosti. Samospráva kúpeľného mesta sa touto aktivitou snaží zefektívniť komunikáciu v čase vyhláseného núdzového stavu pre pandémiu nového koronavírusu. TASR o tom informovala Barbora Zajačková z mestského úradu.  

Mestský úrad je pre verejnosť zatvorený do 24. januára. Novú poštovú schránku, do ktorej môžu obyvatelia vkladať svoje podnety a žiadosti, umiestnila radnica pri vchode do úradu v uplynulých dňoch. “Výnimkou sú len tie písomnosti, pri ktorých by občan potreboval oficiálne potvrdenie o podaní. V takom prípade je potrebné na doručenie zásielky využiť prednostne poštové služby,” uviedla Zajačková.

Zodpovední zamestnanci mesta počas pracovných dní obsah schránky pravidelne kontrolujú a doručené podania riadne evidujú. “Výhodou je bezproblémová dostupnosť priamo z ulice, ktorá umožňuje schránku využívať nepretržite, kedykoľvek občania potrebujú,” priblížila Zajačková. Aj týmto spôsobom chce byť mesto podľa nej bližšie k svojim obyvateľom.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 323,786 +396 Dnes Úmrtí 7,921 +85 Dnes Uzdravení 255,300 Infikovaných 60,565 Last updated: 8. marca 2021 - 22:27 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky