pondelok, 25 januára, 2021
3.8 C
Bratislava
Úvod Aréna Študentku Linh zrazila na prechode pre chodcov bývalá miska Kralevich. Žilinka dáva...

Študentku Linh zrazila na prechode pre chodcov bývalá miska Kralevich. Žilinka dáva preskúmať zákonnosť trestného konania vo veci

Generálny prokurátor SR Maroš Žilinka dal preskúmať zákonnosť a plynulosť trestného konania vo veci tragickej dopravnej nehody, ktorá sa stala 21. septembra 2020 v Bratislave na Tomášikovej ulici. TASR o tom informovala hovorkyňa Generálnej prokuratúry (GP) SR Jana Tökölyová.

“Po náraze motorového vozidla zahynula mladá študentka Linh,” doplnila hovorkyňa s tým, že generálny prokurátor uložil povinnosť preskúmať okolnosti trestného konania prokurátorovi trestného odboru GP SR.

Polícia ešte v septembri informovala, že pri dopravnej nehode zahynula 18-ročná chodkyňa. Auto mala šoférovať 35-ročná vodička, pričom k zrážke prišlo na priechode pre chodcov.

Daniela Kralevich sa doposiaľ rodine ani len neospravedlnila.

Tragédii sa venovali viaceré médiá a podľa očitých svedkov, Daniela Kralevich ani nevystúpila z auta, aby poskytla prvú pomoc 18 ročnej študentke. Na pomoc, kým prišla sanitka, pribehli a pomáhali okoloidúci.

Po tejto nehode sa Daniela K. odmlčala na sociálnych sieťach, avšak po takmer štyroch mesiacoch sa rozhodla prehovoriť– a zase ani slovko ľútosti nad tým, že zmarila mladý život.

Naopak, začala útočiť:  ,,Prečo nenapísali dĺžku brzdnej dráhy? Prečo nezverejnili fotky s nakreslenou dráhou? Prečo nezverejnili, že som mala negatívnu dychovú skúšku? Prečo nezverejnili fotku prednej časti auta? Prečo sa v tomto štáte cielene poškodzuje meno?“, rozčuľovala sa na sociálnej sieti na médiá.  

Daniela K. doteraz jazdí na svojom luxusom aute.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 237,027 +551 Dnes Úmrtí 4,068 Uzdravení 193,380 Infikovaných 39,579 Last updated: 25. januára 2021 - 16:08 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky