štvrtok, 4 marca, 2021
3.5 C
Bratislava
Úvod Aréna Lučanská ďakuje zdravotníkom za podporu a verejnosti za prejavy úcty  

Lučanská ďakuje zdravotníkom za podporu a verejnosti za prejavy úcty  

“Z celého srdca ďakujem za prejavy úcty zo strany verejnosti,” napísala na sociálnej sieti manželka bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského Martina. Zverejnila fotografie, ktoré jej posielajú ľudia z celého Slovenska a na ktorých si pripomínajú pamiatku jej manžela. Lučanská ďakuje aj personálu nemocnice v Prešove.

“Počas najťažších chvíľ v mojom živote, keď som sedela pri mojom manželovi, ma najviac podržali a podporili zdravotné sestry na ARO v nemocnici. Moja veľká vďaka patrí osobne primárovi nemocnice v Prešove, Borisovi Mavrodievovi, ktorý prišiel do práce napriek dovolenke. Jeho prístup a práca boli ukážkové a celej nemocnici patrí naše ĎAKUJEM.” – napísala Lučanská na sociálnej sieti.

Foto: facebook M. Lučanskej

S verejnosťou tiež vdova zdieľa vyše 20 fotografií a uvádza “z celého srdca ďakujem za prejavy úcty zo strany verejnosti, o ktorých sa dozvedáme z fotografií zasielaných z celého Slovenska”.

Milan Lučanský zomrel 30. decembra 2020 v nemocnici po tom, ako sa deň predtým pokúsil o samovraždu v Ústave na výkon trestu odňatia slobody v Prešove. 

1 komentár

  1. Treba teraz už iba treba dúfať, že pravda raz konečne uzrie svetlo sveta. A tiež, že vinníci budú postavený pred súd a dostanú čo im patrí!!!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 314,359 Úmrtí 7,489 Uzdravení 255,300 Infikovaných 51,570 Last updated: 4. marca 2021 - 07:41 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky