Kostoly? Naozaj sú medzi top tromi prioritami? pýta sa Droba a dodáva, že ekonomika “padá na hlavu”

1
Foto: TASR

Predseda Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Juraj Droba kritizuje, že by sa mali v rámci mierneho uvoľnenia opatrení medzi prvými otvárať aj kostoly. „Otvoreniu divadiel sa teším, kiná mi prídu v tejto situácii nepodstatné, ale budiž. Ale otvorené kostoly? Naozaj sú medzi top tromi prioritami?” pýta sa na sociálnej sieti.

Poukazuje na to, že ekonomika padá na hlavu a firmy, ktoré ako-tak prežili prvú vlnu pandémie nového koronavírusu, čakajú, či ich druhá vlna ‘dorazí’, podnikatelia sú na kolenách. Je presvedčený, že turizmus sa podarí zachrániť len ťažko, oblasť gastra a šport však bude možné zachrániť. Prednosť pri otváraní by ale mali mať reštaurácie, športoviská a kaviarne.

„Veriaci sa konečne môžu ísť pomodliť, ale deti sa do školy nesmú ísť učiť. Trpia doma v izolácii a budem veľmi nahnevaný, keď sa potvrdí, že za zatvorením škôl nie je konzílium odborníkov, ale osobné pomsty,” konštatuje Droba.

1 komentár

  1. Jednoznačne!!! Tento chudák asi zabudol o čom bol 17. november roku pána 1989!!! Jemu asi nič nehovorí marcová sviečková demonštrácia z roku pána 1989. A takýto mamľasi by nám tu chceli diktovať čo máme a nemáme brať ako prioritu?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu