sobota, 17 apríla, 2021
4.8 C
Bratislava
Úvod Aréna Veštec Raši? Poviem kto vyhrá výberové konanie na riaditeľa Trnavskej nemocnice...

Veštec Raši? Poviem kto vyhrá výberové konanie na riaditeľa Trnavskej nemocnice…

“To nie sú ani výberové konania, to je dosadzovanie svojich známych do funkcií,” vyhlásil na margo výberových konaní v nemocniciach bývalý minister zdravotníctva Richard Raši (Hlas-SD). Novým riaditeľom nemocnice v Trnave sa podľa neho stane človek, ktorý posledných 5 rokov pracoval ako manažér finančnej spoločnosti, ktorá prefinancováva nové autá a nemocnicu pozná nanajvýš ako pacient.

Kto sa teda v čase, keď nemocnice zápasia s covidom-19, nedostatkom zdravotníkov a reprofilizujú sa, stane novým šéfom trnavskej fakultnej nemocnice? Podľa Rašiho s najväčšou pravdepodobnosťou Vladislav Šrojta. “Mimochodom, je to manžel hovorkyne ministra Mičovského a bývalej asistentky Matovičovho bratranca Jozefa Viskupiča… Pán minister Krajčí, gratulujem k ďalšiemu odborníkovi!,” napísal Raši na sociálnej sieti.

Má pravdu? Nemá pravdu? Uvidíme o pár dní. Raši avizoval, že v predstihu bude hovoriť aj mená ďalších víťazov výberových konaní ešte predtým ako sa výberové konania s uchádzačmi o funkcie v nemocniciach uskutočnia.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 374,586 +636 Dnes Úmrtí 10,970 +93 Dnes Uzdravení 255,300 Infikovaných 108,316 Last updated: 17. apríla 2021 - 01:39 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -