sobota, 16 januára, 2021
-2.2 C
Bratislava
Úvod Aréna Polícia zistila totožnosť viacerých osôb z neohláseného protestu

Polícia zistila totožnosť viacerých osôb z neohláseného protestu

Polícii sa podarilo odhaliť totožnosť niektorých osôb, ktoré by mohli svojimi informáciami napomôcť pri objasnení viacerých trestných činov v súvislosti so zhromaždením, ktoré sa uskutočnilo 17. októbra v Bratislave. Polícia o tom informuje na sociálnej sieti.

Fotografie zverejnila na sociálnej sieti v stredu (11. 11.). „Vďaka vášmu prístupu a rýchlej reakcii boli pár minút po zverejnení tohto statusu stotožnené viaceré osoby. Taktiež ďakujeme našim kolegom z iných krajských riaditeľstiev Policajného zboru, ktorí tiež pomohli poznatkami a zdieľaním,” reagovala.

Podľa slov bratislavskej krajskej policajnej hovorkyne Lucie Mihalíkovej bolo doposiaľ vznesené obvinenie celkovo voči dvom mužom z obzvlášť závažného zločinu útoku na verejného činiteľa. V prípade preukázania viny im hrozí trest odňatia slobody na 12 až 25 rokov. Policajti priebežne analyzujú a vyhodnocujú získané audiovizuálne záznamy, ako aj iné informácie s cieľom vyvodenia trestnoprávnej zodpovednosti voči konkrétnym osobám.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 220,707 Úmrtí 3,362 Uzdravení 163,323 Infikovaných 54,022 Last updated: 16. januára 2021 - 04:23 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky