nedeľa, 17 januára, 2021
-3.9 C
Bratislava
Úvod Aréna AKTUÁLNE Hrozivo vyzerajúca nehoda na diaľnici... Úsek D4 a D2 z Rakúska...

AKTUÁLNE Hrozivo vyzerajúca nehoda na diaľnici… Úsek D4 a D2 z Rakúska a Maďarska do Bratislavy je uzavretý

Diaľnica, úsek D4 a D2 v smere z Rakúska a Maďarska do Bratislavy je pre vážnu dopravnú nehodu uzatvorený. Nehoda sa stala na 68. kilometri diaľnice. Informuje o tom polícia na sociálnej sieti. Pri nehode došlo k zrážke dvoch osobných vozidiel, jedného kamióna a nákladného vozidla s plošinou.

“Z dôvodu dopravnej nehody je diaľnica D2 v smere do Bratislavy neprejazdná. Dopravní policajti odkláňajú premávku cez Jarovce. Podľa doterajších informácií z miesta dopravnej nehody v úseku km 68 narazil vodič nákladného motorového vozidla do vozidla Národnej diaľničnej spoločnosti. Pri dopravnej nehode sa zranili dve osoby, pracovníci Národnej diaľničnej spoločnosti, ktoré boli so zraneniami prevezené do nemocnice. Z uvedeného dôvodu vyzývame vodičov, aby pri prejazde uvedeným úsekom zvýšili pozornosť a riadili sa pokynmi dopravných policajtov, alebo, pokiaľ je to možné, na prejazd využili alternatívnu trasu. Vodiči, jazdite opatrne, predvídavo, prispôsobte svoju jazdu stavu, povahe vozovky, poveternostným podmienkam, vlastným schopnostiam a okolnostiam, ktoré môžete predvídať,” píše polícia na sociálnej sieti.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 223,325 +573 Dnes Úmrtí 3,474 +57 Dnes Uzdravení 168,915 Infikovaných 50,936 Last updated: 17. januára 2021 - 18:53 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky