nedeľa, 19 septembra, 2021
13.5 C
Bratislava
ÚvodArénaMatovič verí, že do rána bude väčšina odberných tímov pripravená

Matovič verí, že do rána bude väčšina odberných tímov pripravená

Premiér Igor Matovič (OĽANO) verí, že do sobotňajšieho (31. 10.) rána bude absolútna väčšina odberných tímov pripravená na spustenie celoplošného testovania na ochorenie COVID-19. Uviedol to na sociálnej sieti s tým, že aktuálna naplnenosť tímov mimo zdravotníkov je 100 percent a zdravotníkov 73 percent.


„Každú hodinu pribúdajú desiatky a desiatky ďalších zdravotníkov. Vojačky a vojaci idú na 120 percent a verím, že do rána bude absolútna väčšina odberných tímov pripravená na spustenie najväčšej záchrannej misie na Slovensku,” napísal premiér s tým, že už teraz si Ozbrojené sily (OS) SR zaslúžia poďakovanie za ich výkon. Opätovne vyzval zdravotníkov, aby sa prihlásili na stránke somzodpovedny.sk.

Prvé kolo celoplošného testovania obyvateľov sa má uskutočniť počas nadchádzajúceho víkendu (31. 10. a 1. 11.).

728*90

1 komentár

  1. Tomu zlodejovi a plagiátorovi Mat_ovičovi začína poriadne hrabať. Uvidíme nakoniec koľko z tých dobrovoľníkov nakoniec skonči s pozitívnym testom. Bude ešte len potom o zábavu postarané, ak sa nakazí cca 2% tých čo robili odber pri tomto experimente.Takáto akcia sa nemôže pripravovať hurá systémom. Na toto bolo potrebné dôslednú prípravu, bolo potrebné zabezpečiť a pripraviť materiál, personál a až následne spustiť celoplošné testovanie. Nie testovanie urýchľovať na úkor logistiky. Mal najskôr zostaviť jednotlivé tými, ktoré by celý proces riadili a zabezpečovali. Všetko čo chcete urobiť kvalitne potrebuje svoj čas. A hlavne to treba domyslieť.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 402,066 Úmrtí 12,569 Uzdravení 383,292 Infikovaných 6,205 Last updated: 19. septembra 2021 - 04:40 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -