streda, 28 júla, 2021
31.5 C
Bratislava
Úvod Aréna Pellegrini: Vláda nedala na výber. Buď pôjdeme na plošné testovanie, alebo musíme...

Pellegrini: Vláda nedala na výber. Buď pôjdeme na plošné testovanie, alebo musíme ostať desať dní doma bez príjmu

Opatrenia, príkazy a zákazy, ktoré vo štvrtok (22. 10.) prijala vláda, vzbudzujú mnohé otázky o tom, ako bude vyzerať náš život v nasledujúcich dňoch. Poslanec Národnej rady (NR) SR Peter Pellegrini (nezaradený), pôsobiaci v mimoparlamentnom Hlase-SD, to uviedol na sociálnej sieti. Skonštatoval, že vláda nedala občanom na výber, buď musia ísť na celoplošné testovanie, alebo zostať v karanténe.

“Vláda nám svojimi opatreniami nedala na výber. Buď pôjdeme na plošné testovanie, alebo musíme ostať desať dní doma bez príjmu. A to je niečo, čo si mnohí ľudia na Slovensku jednoducho nemôžu dovoliť, hoci majú z bezpečnosti testovania prirodzené obavy. Preto vás chcem všetkých poprosiť, aby ste si dali na seba pozor a aby sme spoločne prispeli k zastaveniu šírenia nákazy,” uviedol Pellegrini.

Niektoré opatrenia zároveň označil za absurdné. “Vláda rozhodla, že v nasledujúcich týždňoch nezavrie ani jeden obchod, ale na druhej strane nám všetkým zakázala nám do tých prevádzok chodiť,” uviedol ako príklad.

-bal-

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 392,488 +82 Dnes Úmrtí 12,534 Uzdravení 379,437 Infikovaných 517 Last updated: 28. júla 2021 - 13:25 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -