Štátnymi tajomníkmi na ministerstve investícií, regionálneho rozvoja a investícií budú Antal a Ledecký

0
zľava ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová (Za ľudí) a ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (Za ľudí) (Foto: TASR)

Štátnymi tajomníkmi na Ministerstve investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie (MIRRI) SR, ktoré od júla vedie novovymenovaná ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie a podpredsedníčka vlády Veronika Remišová (Za ľudí) budú Marek Antal a Vladimír Ledecký. Schválil to na svojej stredajšej schôdzi vládny kabinet.

Vláda zároveň v stredu vymenovala Antóniu Mayerovú do funkcie generálnej tajomníčky služobného úradu Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR.

Antal (Za ľudí) je absolventom Technickej univerzity v Košiciach a niekoľkých zahraničných stáží. Od roku 2014 je výkonným riaditeľom a viceprezidentom pre Delivery sw služieb spoločnosti GlobalLogic.

Marek Antal (Foto: TASR)


Ledecký (Za ľudí) je absolventom Univerzity Konštantína Filozofa. Od roku 1998 pôsobí ako starosta obce Spišský Hrhov a od roku 2005 ako poslanec VÚC Prešov.

vľavo Vladimír Ledecký, vpravo predseda Za ľudí Andrej Kiska (Foto: TASR)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu