pondelok, 14 júna, 2021
21.2 C
Bratislava
Úvod Aréna Prokurátor čítal aj správy o sledovaní novinárov medzi Kočnerom a Tóthom

Prokurátor čítal aj správy o sledovaní novinárov medzi Kočnerom a Tóthom

„Prosím Ťa, ešte mi daj vytiahnuť tieto dve osoby. K nim by nemal byť problém zohnať aj fotokópiu pasu,“ písal Marian Kočner osobe označenou ako „n“. O dve minúty neskôr poslal Tóthovi adresu Jána Kuciaka vo Veľkej Mači.

„Za dve minúty sa nič vytiahnuť nedá,“ reagoval Marian Kočner s tým, že správa bola do Threemy neskôr vložená. Odmieta, že by s osobou „n“ komunikoval a čokoľvek si od nej pýtal.

Turan čítal aj komunikáciu v súvislosti so sledovaním novinárov a sledovacím komandom, ktorý najal Tóth. Jeho činnosť mal chcieť Kočner pozastaviť tesne pred vraždou, čo by bolo podľa obžalovaného hlúpe.

„Pokiaľ by som ja objednával činnosť tímu, vediac, že sa blíži termín vraždy, tak asi by som činnosť nejakého tímu neukončil v ten deň, ale dva mesiace pred tým,“ tvrdil.

Po prečítaní správ s Tóthom sa pokračuje s komunikáciou z Threemy, ktorú navrhol oboznamovať splnomocnenec poškodených Kuciakovcov Daniel Lipšic. Rovnako ako prokurátor číta komunikáciu s Alenou Zsuzsovou, avšak iné pasáže.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 391,038 +12 Dnes Úmrtí 12,441 +2 Dnes Uzdravení 377,282 Infikovaných 1,315 Last updated: 14. júna 2021 - 13:55 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -