pondelok, 25 októbra, 2021
9.9 C
Bratislava
ÚvodArénaAdvokát si mal objednať jeho diskreditáciu. Grendel podal na Repáka podnet komore:...

Advokát si mal objednať jeho diskreditáciu. Grendel podal na Repáka podnet komore: Nech vysvetľuje

V podnete, ktorý SAK zaslal poslanec, sú pasáže z komunikácie cez aplikáciu Threema, ktorej autenticitu potvrdil neprávoplatným rozsudkom Špecializovaný trestný súd v Pezinku v kauze falšovania televíznych zmeniek.

Zdroj: Facebook/Gábor Grendel

V komunikácii sa má podľa Grendela advokát Dušan Repák pýtať Mariana Kočnera na „niečo zaujímavé,“ čo by sa dalo použiť proti Grendelovi pred komunálnymi voľbami v bratislavskom Starom Meste.

Kočner mu vtedy odpísal, že to pripraví, s otázkou, koho bude Repák „presadzovať“.

Na to mu mal Repák odpísať, že nikoho, ale kandidát na starostu a zároveň vtedajší starosta Starého Mesta Radoslav Števčík mu mal vyhovovať viac ako Grendel.

Grendel si myslí, že Repák pri tomto konaní nepostupoval svedomito a čestne, čo je v rozpore so zákonom o advokácii. To ho viedlo k podaniu sťažnosti.

Vo svojej sťažnosti zároveň upozorňuje na to, že v marci 2018 boli už medializované správy o nekalej činnosti Mariana Kočnera, ktorý je v súčasnosti okrem iného obžalovaný za vraždu novinára Jána Kuciaka.

„Nech vysvetľuje komore, prečo mal problém s tým, aby som sa stal starostom bratislavského Starého Mesta,“ uzavrel Grendel na adresu Repáka.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 457,431 +993 Dnes Úmrtí 12,917 +14 Dnes Uzdravení 413,068 Infikovaných 31,446 Last updated: 25. októbra 2021 - 13:40 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img