pondelok, 14 júna, 2021
18.1 C
Bratislava
Úvod Aréna Danko neplánuje opäť kandidovať za šéfa SNS, zvažuje odchod z politiky

Danko neplánuje opäť kandidovať za šéfa SNS, zvažuje odchod z politiky

“Nikdy som sa nevyjadril, že budem kandidovať za predsedu SNS. Po neúspešných voľbách je prirodzené, že každý zloží funkciu. Desať rokov som pôsobil na úkor svojej rodiny a zdravia vo vysokej straníckej funkcii a zvažujem definitívny odchod z politiky, nie kandidovanie na funkciu predsedu SNS,” uviedol Danko.

Dodáva, že vedenie štátu, ktoré máme dnes, ho každý deň svojím správaním utvrdzuje v tom, že ľudia si mýlia politiku s komédiou a hraním sa na politiku. “Nedôstojné statusy predsedu vlády a parlamentu na sociálnej sieti ľuďom nepomôžu riešiť ich problémy,” podotkol Danko. Priznáva, že minulá vláda, v ktorej bola SNS členom, urobila aj chyby, ale problémy riešila a nevyhovárala sa. “Hlavne sme nehrali divadlo,” doplnil.

SNS si bude nového predsedu voliť na sneme 12. septembra. Kandidáti ešte nie sú známi. Smolíková, ani ďalší podpredsedovia Jaroslav Paška a Anton Hrnko neuvažujú, že by sa o tento post uchádzali.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 391,038 +12 Dnes Úmrtí 12,441 +2 Dnes Uzdravení 377,282 Infikovaných 1,315 Last updated: 14. júna 2021 - 12:10 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -