FOTO Ďakujeme Pavol Frešo, že môžeme chodiť pešo, odkazujú obyvatelia rozkopanej ulice šéfovi BSK

  0
  Odkaz P.Frešovi na Špitálskej ulici v Bratislave (Autor: F. Losonsky)
  Obyvatelia Špitálskej sa obrátili na úrady, pretože sa im nepáčilo, že zastávka električiek mala byť postavená pred vjazdom do ich domov. Ako informuje bratislavský dopravný podnik, stavebné povolenia zrušili Ministerstvo dopravy a výstavby SR a Okresný úrad Bratislava po odvolacích konaniach, ktoré iniciovali obyvatelia tejto ulice. 
   
  Dva týždne po prerušení prác na električkovej trati pretiekol, zdá sa, niektorým obyvateľom Špitálskej pohár trpezlivosti a rozhodli sa na problém upozorniť. Na plot stavby umiestnili transparent s nápisom: Ďakujeme, Pavol Frešo, že môžeme chodiť pešo.
   
  Pod ironickou rýmovačkou neznámy autor transparentu ešte dodáva, že Frešo vlastne splnil sľub, keď chodiť pešo je skutočne doprava zadarmo. 
   
  „Roky platím dane a toto sa azda nestane ani v rozvojovej krajine. Rozkopaná cesta, električky nejazdia a zodpovedný zrazu nie je nikto! Ale ak bude treba strihať pásku, určite tu prídu všetci, čo môžu a budú sa vyškierať na kamery! Ospravedlňujem sa za tón, ale som už veľmi nahnevaný, toto už je naozaj veľa. Nikto nás aj tak nepočúva, tak to skúsim aspoň takto,“ píše v maili obyvateľ Špitálskej. 
   
  Odkaz P.Frešovi na Špitálskej ulici v Bratislave
  Odkaz P. Frešovi na Špitálskej ulici v Bratislave (Zdroj: F. Losonsky)
  - Reklama -