VIDEO Naše financovanie je čisté ako Kristovo oko. Sulík otvoril Pandorinu skrinku, píše sebavedomo Frešo

  0
  Predseda BSK Pavol Frešo (Autor: SITA)

  Úradujúci bratislavský župan patrí síce podľa posledných predvolebných prieskumov do širšieho okruhu spolufavoritov na post predsedu Bratislavského samosprávneho kraja, no na svojho rivala Milana Ftáčnika predsa len stráca.

  Navyše v piatok mal Frešo ´perno´, keďže chcel reagovať na Sulíkove slová o údajnom netransparentnom financovaní svojej kampane.

  Garde robil Frešovi pri piatkovom mediálnom vyjadrení aj režisér a producent Peter Núňez, ktorý stál okrem iného za významnými televíznymi projektmi Slovensko hľadá SuperStar, Slávici na ulici či Let´s Dance.

  Práve Núňez bol hosťom piatkovej relácie Téma dňa na stanici TA3, pričom Frešov spolupracovník napríklad vo vysielaní povedal, že dvomi základnými piliermi celej kampane súčasného župana sú: doprava zadarmo a financovanie kampane.

  „Sme si stopercentne istí, že sme krištáľovo čistí, čo sa týka financovania kampane,“ dodal 47-ročný odborník z mediálnej brandže.

  Na Núňezove slová nadvizal po skončení relácie aj Pavol Frešo, ktorý sa vyjadril cez svoje facebookové konto.

  „Richard Sulík otvoril Pandorinu skrinku financovania politických kampaní v župných voľbách. A my sa z toho tešíme. Pretože naše financovanie je čisté ako Kristovo oko a my dúfame, že voliči dokážu oceniť, že ich na rozdiel od iných kandidátov neklameme a nepodvádzame,“ napísal sebavedomo Frešo.   

  Pokiaľ ide o Núňeza, ten prezradil, že sa mal po prvýkrát možnosť pozrieť na to, ako fungujú transparentné účty. „Zostal som zdesený. Zdieľam to zdesenie pána Sulíka s tým, ako sú tu definované finančné politické kampane a koľko evidentných hlúpostí a podvodov sa tam deje,“ reagoval na šumy o podozrivom financovaní Núňez.

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu