štvrtok, 16 septembra, 2021
27.7 C
Bratislava
ÚvodArénaCenný suvenír. Šefčovič sa pochválil spoločnou fotkou so známou celebritou

Cenný suvenír. Šefčovič sa pochválil spoločnou fotkou so známou celebritou

So sedemnásobným víťazom prestížnej kulturistickej súťaže Mr. Olympia, hviezdou strieborného plátna či republikánskym politikom sa slovenský podpredseda Európskej komisie (EK) stretol počas prebiehajúceho klimatického summitu v Paríži.

O fotografiu zo vzájomného stretnutia sa Šefčovič podelil na svojom facebookovom profile.

Ako spomenul v komentári na svojej nástenke Šefčovič, s bývalým kalifornským guvernérom (v rokoch 2003 – 2011) a hviezdou kultového akčného filmu Terminátor sa bavili napríklad o podpore mikroprojektov v Afrike.

„Zároveň som ho pozval na budúcoročnú konferenciu Globsec na Slovensku,“ napísal ešte Šefčovič, pričom pridal aj odkaz na video, kde oficiálne Schwarzeneggera pozýva pod Tatry.

Šefčovič i jeho americký náprotivok s rakúskymi koreňmi majú na snímke veľmi dobrú náladu a pôsobia uvoľnene. 

 

V súvislosti s dnes už 70-ročným rodákom zo štajerskej obce Thal je zaujímavé, že v minulosti bol po ňom pomenovaný aj medzinárodný futbalový štadión v jeho“ Grazi.

Pred takmer presne dvanástimi rokmi však samotný Schwarzenegger požiadal o odstránenie jeho mena z názvu štadióna a taktiež upozornil, že si nepraje, aby bola jeho identita používaná v súvislosti s propagovaním regiónu.

Bývalý Arnold Schwarzenegger Stadion má dnes pomenovanie Liebenauer Stadion.   

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 400,348 +370 Dnes Úmrtí 12,566 Uzdravení 382,734 Infikovaných 5,048 Last updated: 16. septembra 2021 - 19:25 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -