Polícia zadržala Vadalu! Písal o ňom zavraždený novinár Kuciak

  0
  Polícia vykonala vo štvrtok 1. marca 2018 v Trebišove raziu v dome, ktorý sa spája s talianskym podnikateľom Antoninom Vadalom (Autor: TASR)

  Podľa aktuálnych informácií denníka Korzár NAKA pri razii na Zemplíne zadržala talianskeho podnikateľa Antonina Vadalu ako podozrivého a predviedla ho na výsluch.

  Ďalšími zadržanými pri razii majú byť brat Antonina Vadalu Bruno V. a bratranec Pietro C.

  Zároveň sa koná razia aj v Michalovciach na Kavarnianskej ulici v dome, ktorý sa spája s ďalšími talianskymi podnikateľmi.
  Polícia vykonala vo štvrtok 1. marca 2018 v Trebišove raziu v dome, ktorý sa spája s talianskym podnikateľom Antoninom Vadalom. Zdroj: TASR

  Vadalu vo svojom poslednom článku spomínal už zavraždený novinár Ján Kuciak. V článku novinár tvrdil, že na východe Slovenska fungujú vo vzájomnej koordinácii zástupcovia štyroch rodín z prostredia talianskej Kalábrie, rodiska 'Ndranghety.

  Okrem Vadalovcov a Cinnanteovcov ide o rodiny Rodovcov a Catroppovcov. Ich hlavným slovenským biznisom sa stalo poľnohospodárstvo.

  Vo Vadalových spoločnostiach v minulosti figurovali aj asistentka premiéra Mária Trošková a tajomník Bezpečnostnej rady štátu Viliam Jasaň.


   

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu