piatok, 23 apríla, 2021
12.8 C
Bratislava
Úvod Aréna Vandali opakovane zneucťujú hrob Martiny Kušnírovej. Neviem, kto to robí, hovorí jej...

Vandali opakovane zneucťujú hrob Martiny Kušnírovej. Neviem, kto to robí, hovorí jej matka

„Stále nám miznú nádoby na kvety, kde je vybrané sklo. Nie je ani rozbité, ani v smetnej nádobe a kvety sú vyhodené mimo hrobu. Takže neviem, koho to takto baví,“ vysvetľuje Zlatica Kušnírová pre portál sme.sk. Ako dodáva, incident sa mal stať už najmenej päťkrát s tým, že posledné vyčíňanie bolo po festivale Pohoda. Vtedy jej prezident Andrej Kiska venoval kyticu, ktorú odniesla na hrob svojej dcéry. Následne mala byť nádoba odcudzená a kvety pohodené na zemi.

„Ťažko povedať, kto to robí. Neviem, či nejaký dospelý, ktorý má s tým problém, alebo dieťa. Ja si myslím, že keby to boli deti, tak to urobia raz alebo dvakrát, ale takto dlho by ich to nebavilo a navyše, určite by to rozbili. Je mi strašne ľúto, že sa ľudia takto správajú a nemajú úctu ani k takémuto pietnemu miestu. Ja si nedovolím ani stúpiť na cudzí hrob, nieto ešte niečo zobrať či rozbiť. Neviem, ako boli títo ľudia vychovávaní,“ uviedla Kušnírová.

Po vražde a poskytnutí množstva rozhovorov jej majú neustále chodiť neprajné listy. Zvyčajne sa jej autori vyhrážajú a udávajú, že sa správa nevhodne. Podobný list jej mal prísť aj nedávno od istej pani. „Písala, že sa nevhodne správam a keď verejne vystupujem, že na mňa pľujú, keď som na obrazovke. Ťažko vie pochopiť, čo prežívam. A tým, čo pľujú na obrazovku, odkazujem, nech si nakúpia veľa handričiek a okeny,“ dodáva matka zavraždenej s tým, že informácie o posune vo vyšetrovaní nemajú.


ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 378,635 +485 Dnes Úmrtí 11,405 +48 Dnes Uzdravení 255,300 Infikovaných 111,930 Last updated: 23. apríla 2021 - 13:39 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -