nedeľa, 13 júna, 2021
18.4 C
Bratislava
Úvod Aréna Drobová nakoniec kandidovať v prezidentských voľbách nebude! Tu je dôvod

Drobová nakoniec kandidovať v prezidentských voľbách nebude! Tu je dôvod

Drobová, ktorá svoju prezidentskú kandidatúru ohlásila na jeseň minulého roka, ešte začiatkom týždňa ďakovala všetkým, ktorí ju podporili a dali jej podpis pod občiansku petíciu. V nej sa jej podarilo vyzbierať zákonom stanovených 15-tisíc podpisov, nakoniec sa však rozhodla, že kandidovať nebude. Informoval o tom denník Nový Čas.

„Veľa vecí sa mi na ceste k pokusu o prezidentskú kandidatúru podarilo. Zákonné podmienky sú jedna vec, ale výzvy, ktoré som dala sama sebe, sú pre mňa ešte dôležitejšie. S pokorou musím priznať, že sa mi nepodarilo splniť to, čo som si predsavzala a síce relevantný počet pohybov na transparentnom účte,“ uviedla riaditeľka módnej televízie a bývalá novinárka v jednej osobe.

Ešte na jeseň sa priznala, že by chcela svoju kampaň financovať aj z peňazí občanov. „Čiastočne aj z vlastných prostriedkov a čiastočne z príspevkov na transparentnom účte,“ vysvetlila. Dostatočného množstva peňazí na účte sa však nedočkala.

Ohlásenie kandidatúry

Drobová, ktorá je bývalou manželkou predsedu Bratislavského samosprávneho kraja Juraja Drobu, v polovici septembra prostredníctvom sociálnej siete oznámila svoju ambíciu kandidovať v prezidentských voľbách.

„Som hrdá Slovenka a chcem, aby nám bolo v našej prekrásnej krajine všetkým lepšie. Myšlienka bola príliš intenzívna, aby som ju ignorovala. Určite to poznáte aj vy z rôznych situácií v živote. V tejto chvíli netuším, čo sa na tejto ceste udeje a aký bude výsledok,“ povedala vo videu, ktoré zdieľala.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 391,026 +42 Dnes Úmrtí 12,439 +3 Dnes Uzdravení 377,254 Infikovaných 1,333 Last updated: 13. júna 2021 - 12:25 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -