piatok, 14 mája, 2021
12.2 C
Bratislava
Úvod Aréna Hrnko prišiel o rodinu! Politik to oznámil v srdcervúcom statuse

Hrnko prišiel o rodinu! Politik to oznámil v srdcervúcom statuse

 

 

Medzi obeťami havarovaného etiópskeho lietadla boli manželka, syn a dcéra poslanca parlamentu Antona Hrnka (SNS). Informoval o tom na sociálnej sieti. “Moja drahá manželka Blanka, syn Martin a dcéra Michala zahynuli,” napísal zdrvený politik, pričom na obrovskú a bolestnú stratu, ktorá ho zasiahla už reagujú mnohí jeho priatelia, známi a slovenskí politici.  

“V tejto chvíli ťažko hľadať slová, vyjadrujem úprimnú sústrasť,” uviedol Danko na sociálnej sieti.

“Predstavitelia našich diplomatických misií v Etiópii a Keni, ako aj naša diplomatická služba v Bratislave pristupujú k tejto tragédii s plným nasadením a v súlade s konzulárnou praxou,” uviedol tlačový odbor rezortu. Z úcty k obetiam a z dôvodu ochrany osobných údajov bližšie informácie neposkytol.

Na palube lietadla Etiópskych aerolínií, ktoré sa v nedeľu ráno zrútilo krátko po štarte z letiska v Addis Abebe, boli cestujúci 33 národností vrátane 32 Keňanov a 17 Etiópčanov. Stroj vzlietol z Addis Abeby o 6.38 h SEČ, havaroval niekoľko minút po štarte a neprežil to ani jeden z ľudí nachádzajúcich sa na palube.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 387,162 +294 Dnes Úmrtí 12,168 +33 Dnes Uzdravení 370,076 Infikovaných 4,918 Last updated: 14. mája 2021 - 14:25 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -