pondelok, 12 apríla, 2021
12.3 C
Bratislava
Úvod Aréna Beblavý: Zuzana, prepáč!

Beblavý: Zuzana, prepáč!

Písali sme: TU.
 
Na nevôľu ľudí zareagoval na sociálnej sieti predseda hnutia Spolu Miroslav Beblavý, ktorý sa Zuzane Čaputovej aj voličom ospravedlnil. 
 
„Včera Slovensko zažilo jeden z najlepších dní v politike. Zuzana Čaputová sa po presvedčivom víťazstve právom stane našou novou prezidentkou, líderkou, na ktorú sme hrdí. Včera som zažíval nesmiernu radosť. Zo Zuzaninho úspechu, ale aj z volania po zmene politickej kultúry, ktorú symbolizuje,“ píše vo svojom statuse.
 
 
Preňho však nepatril včerajšok k najvydarenejším. „Priamo na mieste pod vplyvom emócií som si to neuvedomil, ale s odstupom vidím, že vystúpenie hneď po Zuzaninom príhovore nebolo dobrým rozhodnutím,“ pokračuje a pridáva citát Viktora Černomyrdina (bývalý ruský premiér – pozn. PL.sk), na ktorý v súvislosti s pomermi v politike spomína: Chceli sme to urobiť lepšie, dopadlo to ako vždy. „Včera prišiel okamih, keď bol tento výrok aj o mne,“ priznáva chybu Beblavý.
 
„Ospravedlňujem sa Zuzane aj ľuďom, ktorých sa nám podarilo nevydareným vystúpením nahnevať. Budem sa snažiť, aby to nezatienilo poctivú prácu, ktorú sa snažíme v Spolu – občianska demokracia pre Slovensko,“ dodáva šéf hnutia na Facebooku.
 
 
Pozrite si podrobné výsledky volieb  TU.
 
 
 
 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 371,062 Úmrtí 10,565 Uzdravení 255,300 Infikovaných 105,197 Last updated: 12. apríla 2021 - 09:54 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -