nedeľa, 28 februára, 2021
3.1 C
Bratislava
Úvod Aréna Znalec islamu Lhoťan: Počet moslimov v ČR sa za deväť rokov zrejme...

Znalec islamu Lhoťan: Počet moslimov v ČR sa za deväť rokov zrejme zdvojnásobil. A radikalizujú sa. Nie je to veľmi vidieť, ale napätie rastie

Štrnásť krajín Európskej únie sa podľa francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona zhodlo na novom spôsobe prerozdeľovania migrantov zachránených z lodí v Stredozemnom mori, ktorých si majú štáty medzi sebou rozdeliť. Česká republika sa nepripojila. Zmyslom pravdepodobne je, aby Malta a Taliansko znovu dovolili lodiam s migrantmi pristávať v ich prístavoch. Čo na to hovoríte?

Vedenie Európskej únie sa jednoducho rozhodlo pokračovať v spoločenskej likvidácii Európy. Ale buďme nakoniec radi, že to tí idioti urobili. Čím viac budú zrýchľovať prílev masy imigrantov z Afriky a islamského sveta, tým skôr sa všetko vyhrotí a azda sa aj prebudí väčšina Európanov, ktorá doteraz ignoruje samovražedné správanie vládnucich elít v Európskej únii.

A ak sa prebudí, tak následne zastaví tú samovraždu a odstaví tieto samovražedné elity od moci. Keby neboli takí idioti a neurýchľovali prílev masy imigrantov, tak by sa im mohlo aj podariť postupne Európu zničiť a vybudovať socialistický režim 2.0.

Emmanuel Macron

Emmanuel Macron  Zdroj: TASR

Matteo Salvini z Talianska naopak podľa rakúskej agentúry APA vyhlásil, že ak chce prezident Macron diskutovať o migrantoch, má prísť do Ríma. Nech už sa štáty dohodnú akokoľvek, aký to má význam, keď najzasiahnutejšie krajiny majú pocit, že nie sú vypočuté?

Zásadný – ukazuje sa, že s utužovaním byrokratickej vlády v Bruseli sa národné štáty zbavujú práva na slobodné rozhodovanie a rozhodujú za ne úradníci v Bruseli a hlavne vládne elity Európskej únie pomocou väčšiny hlasov… Buď teda kapitulujú socialisti a kryptosocialisti typu európskych ľudovcov, alebo kapituluje Salvini; iné vyústenie to mať nebude.

Matteo Salvini

Matteo Salvini  Zdroj: TASR

Česká republika, Poľsko a Maďarsko stále čelia obvineniu Európskej únie, že nedodržali predchádzajúce stanovené kvóty. Už teraz je však jasné, podľa vyjadrenia predsedu sociálnych demokratov Jana Hamáčka, že ani v tomto prípade nebude Česká republika s návrhom Nemcov a Francúzov súhlasiť. Má to zmysel?

Má zmysel veriť socialistovi Hamáčkovi? Altner socialistom veril a ako skončil… Nie, ja Hamáčkovi neverím a myslím, že nikto rozumný. Šéf ČSSD urobí čokoľvek, povie čokoľvek a sľúbi čokoľvek, aby dostal ČSSD do parlamentu v ďalších voľbách, ale potom… Potom našich občanov zradí a tlaku ustúpi. Vlastne Hamáček má pravdu, odmieta nútené kvóty, pretože ich nechce nútene, on chce prílev imigrantov z Afriky a z islamského sveta dobrovoľne.

Dovolím si citovať z verejného dlhodobého programu ČSSD: Vízia globálnej spravodlivosti obsahuje aj politickú a multikultúrnu stránku. Tá sa odvíja od predstavy, že doterajší svetový systém, ktorý je zatiaľ založený na práve vytváranom stále slabšími suverénnymi štátmi, chceme postupne pretvárať na svetový systém, ktorý by mal byť multikultúrne diferencovaný, založený na rešpektovaní ľudských práv a vybavený globálnou legitimitou. Spolu s oslabovaním faktickej suverenity národných štátov sa stierajú ostré hranice medzi vnútornou a vonkajšou politikou aj v ekonomicky najsilnejších štátoch. Jednotlivé spoločnosti postupne strácajú schopnosť samostatne určovať podmienky reprodukcie svojho vlastného života.

Podľa vyjadrenia Hamáčka by sme nemali prisťahovalcov rozdeľovať do krajín a až potom riešiť, čo s nimi, ale mali by sme im nájsť vyhovujúce miesto mimo Európy a tam situáciu riešiť. Súhlasíte s tým?

Je to idiotsky nápad, ako to chce realizovať? Prepadnúť nejakú krajinu, okupovať ju a zriadiť tam koncentračné tábory? Tí prisťahovalci chcú ísť do Európy a nie do Hamáčkových koncentrákov mimo Európy.

Jan Hamáček

Jan Hamáček Zdroj: TASR

Mimochodom, tvrdili ste mi, že českí politici nemajú vôľu a silu na kroky zabraňujúce tomu, aby sa Česko ocitlo v situácii, v akej je napríklad Francúzsko, pretože by to znamenalo ísť proti hlavnému prúdu Európskej únie a politiky a separovať sa. Sú na tom českí politici o niečo lepšie? Majú väčšiu odvahu povedať svoje? Práve napríklad v súvislosti s vyjadrením Jana Hamáčka?

Nie, sú na tom ešte horšie. Dnes sedia v Parlamente Českej republiky len tri typy ľudí. Jedni, čo hovoria otvorene, že chcú Českú republiku zaplaviť migrantmi a multikulti. Druhí to nehovoria verejne a tvária sa, že sú proti tomu, ale svojím počínaním, hlasovaním a skutočnou politikou robia to isté, čo tí prví, len nie viditeľne. No a treťou skupinou je Okamura, mladý Klaus a ich pár podporovateľov vrátane pár odpadlíkov od Okamuru, ktorí sú proti masovej migrácii Afričanov a moslimov, ale je ich len pár a tie prvé dve kategórie ich v pohode prehlasujú.

Keď sme spolu hovorili pred dvoma rokmi, povedali ste mi k vtedajšiemu riešeniu moslimských plaviek na českých kúpaliskách: „V situácii, keď máme nárast komunít s ich silným príklonom k islamskej ortodoxii, je logické, že aj v Českej republike bude s pribúdajúcim počtom moslimov takých situácií pribúdať. Kým bude migrácia z moslimských krajín, kým budú ženy konvertovať na islam, tieto veci sa budú diať.“ Ako to vidíte o dva roky neskôr?

Moslimov tu pribudlo, záujem Čechov o antiislam a odpor k islamizácii opadol a už im ten islam a islamizácia väčšinovo neprekáža, takže to vidím horšie. Prakticky vzaté, v roku 2010 tu boli len dve mešity a niekoľko modlitební. Dnes je tu šesť mešít a vzrástol aj počet modlitební. A to nehovorím o detailoch nárastu moslimskej komunity v Českej republike.

Podľa výskumu z terénu si dovolím tvrdiť, že počet moslimov v Českej republike sa od roku 2010 zrejme zdvojnásobil. Pred pár týždňami som vydal tretie radikálne rozšírené vydanie knihy Islám a islamismus v České republice, kde s dôkazmi ukazujem, aký radikálny islam sa nám zahniezdil v českej moslimskej komunite a ako sa šíri. Nie je to veľmi vidieť, zatiaľ, ale situácia je horšia ako pred dvoma rokmi a napätie narastá pod povrchom.

Mešít sa týka aj moja ďalšia otázka. Stále sa hovorí o tom, aká je Česká republika bezpečná v porovnaní s celým svetom. Podľa vás je? A ako vnímate skutočnosť, že zatiaľ čo sa neustále tvrdí, že v Česku žiadni moslimovia nie sú, počet mešít v krajine stúpa?

Česká republika, rovnako ako Slovensko či Poľsko, je dnes bezpečná a oveľa bezpečnejšia ako niektoré časti Francúzska, Talianska či Nemecka, a priamo to súvisí s množstvom utečencov a moslimov v našej krajine. Naši moslimovia sú všeobecne ľudia, ktorí na ortodoxný islam kašlú a veľmi nechodia do mešít, aj keď tu Saudská Arábia, Kuvajt a podobní platia roky islamistov v mešitách, aby nám tých vlažných a veľmi nepraktizujúcich moslimov radikalizovali – a to všetko s tichým súhlasom BIS.

Ako dlho to tu bude bezpečné a bude tu pokoj? Už dnes radikálne narastá počet Afričanov a moslimov v Prahe či v Brne, neziskovky s podporou časti politikov by sem rady začali voziť utečencov a podobne. Takže sa bojím, že nám ten mier a pokoj dlho nevydrží. Česká republika nemá takých silných politikov, ako majú Maďarsko či Poľsko, tí naši sklonia hlavu, hneď ako zašuštia dotácie z Nórskych fondov či z Bruselu alebo keď im vynadá celoživotná socialistka Merkelová z Berlína.

Angela Merkelová

Angela Merkelová  Zdroj: TASR

Takisto ste mi povedali, že neveríte, že francúzski politici majú záujem niečo s migračnou situáciou urobiť a francúzske úrady rezignovali. „Celkovo sa nachádzame v situácii, keď je jediným riešením nasadiť obrovské vojenské sily, policajti to už nezvládnu,“ uviedli ste. Sme na tom za tie dva roky stále rovnako? Lepšie? Horšie?

Horšie. Celé Francúzsko je len Potemkinova dedina, ktorá je na tom reálne horšie ako napríklad my, len ju jednoducho drží pri živote Nemecko, ktoré potrebuje Francúzsko ako figový list, aby si zvyšok Európy neuvedomil, že to, čo nedokázal Viliam II. ani Adolf Hitler vojnou, to dokázali po roku 1989 ekonomicky a politicky. Francúzsko je krajina, ktorá je ako feťák na drogách, potrebuje viac fetu, aby si pripadala úžasne, a pritom zabíja sama seba. A nakoniec raz tá krajina stiahne do hrobu aj zvyšok Európy.

Dokážeme vôbec celú situáciu vidieť reálne? Sme už príliš korektní na to, aby sme v budúcnosti situáciu zvládli?

My ju môžeme vidieť reálne, na to nepotrebujeme fúru vysokoškolských titulov a nejakých výskumov. Na to nám stačí sedliacky rozum. Len si myslím, že je príliš optimistické očakávať skorý pád Európskej únie, ako to proklamujú mnohí českí myslitelia a aktivisti. Podľa mňa to bude rovnako zlé, ako bol úpadok Ríma, bude to trvať niekoľko generácií a väčšina si neuvedomí fakticky stav, kým nenarazí. A to už bude neskoro. Európska únia bude zahnívať pokojne ďalších päťdesiat rokov a postupne sa bude zhoršovať ekonomická a kultúrna úroveň obyvateľstva.

Už teraz nám súčasné školstvo vychováva žiakov horšie ako na konci komunizmu. Ale cieľ je jasný, inklúzia, multikultúrna výchova a podobne. Cieľom nie je samostatne kriticky uvažujúci človek, cieľom je výchova konzumenta oficiálnej propagandy, ktorý prežíva na dávkach a v politike podporuje to, čo mu určia elity.

Takže môžeme vidieť a vidíme, čo sa deje a kam to smeruje, ale väčšina je slepá a drží hubu a krok, tak načo nám to je? Maximálne môžeme zachrániť seba a svoje rodiny, a na Západe vidíme, že pracovití a schopní ľudia dnes z Európy utekajú preč, k nám to už tiež prichádza.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 308,083 +1,815 Dnes Úmrtí 7,189 +114 Dnes Uzdravení 255,300 Infikovaných 45,594 Last updated: 28. februára 2021 - 22:40 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky