A teraz ma dobre počúvajte! Fico to vo videu opäť ´roztočil´. Tentoraz dúhovo

  0
  Robert Fico (Autor: TASR)

  Robert Fico vo videu hovorí o svojom zážitku, na ktorý si spomína z europarlamentu.

  „Bol som raz v Európskom parlamente a bol som v strane európskych socialistov na pohovore. A ja som mal pocit, že som došiel medzi najväčších nepriateľov na svete,” začína s rozprávaním vo videu, ktoré trvá necelú minútu a pol. 

  Zdroj: Facebook/Robert Fico

  Fico nekonkretizuje, prečo na spomínanom pohovore bol, tvrdí však, že nikoho tam nezaujímalo, čo Smer urobil na Slovensku pre ľudí.

  „Nikto sa ma nepýtal, ako sme zmenili Zákonník práce, nikto sa ma nepýtal, ako sme pomohli ľuďom. Nikto sa ma nepýtal, o koľko sme zvýšili minimálnu mzdu. Nikto sa ma nepýtal, o koľko sme zvýšili nočné príplatky. Nikto sa ma nepýtal na iné témy,” vysvetľuje expremiér a jedným dychom pokračuje: „Ale pýtali sa ma, či pôjdem na čele pochodu homosexuálov v Bratislave. A že keď nepôjdem, a teraz ma dobre počúvajte, holandská poslankyňa mi povedala: Pokiaľ ma nebude vidieť na čele gay pochodu s dúhovou zástavou, tak ma nemôže považovať za ľavičiara,” podčiarkol šéf najsilnejšej koaličnej strany.

  V závere vysvetľuje, akou ľavicou má byť podľa neho Smer: „Smer nemôže byť taká tá štandardná ľavica, ktorú vnímajú v Holandsku alebo niekde inde. Smer musí byť slovenská ľavica. Ľavica, ktorá reaguje na slovenské potreby. A slovenská ľavica musí otvárať silné sociálne témy, najmä teda tlak na ďalší rast životnej úrovne ľudí, ale nesmie opomínať ani tradičné kultúrne hodnoty a národné hodnoty tohto štátu.”

  Autor: Redakcia

   

  - Reklama -