piatok, 18 júna, 2021
29.3 C
Bratislava
Úvod Aréna Tomáš prezradil Glváčov plán: Odchod pre komunikáciu s Kočnerom? To by musel...

Tomáš prezradil Glváčov plán: Odchod pre komunikáciu s Kočnerom? To by musel ísť aj Sulík

Nezaradený poslanec parlamentu a predseda strany Spolu Miroslav Beblavý si myslí, že Glváč mal na zverejnenú komunikáciu zareagovať ihneď. “Ako to povedal v 2005 alebo 2006 Robert Fico, ak je to takéto vážne podozrenie, mal by do troch minút taký človek odísť, aby netraumatizoval verejnosť a štát. Ja si myslím, že to platí, ale už sa to nedodržiava,” uviedol Beblavý.

Na snímke M. Beblavý. Zdroj: TASR

Tomáš tvrdí, že niektoré veci zo zverejnenej komunikácie sa nezhodujú s realitou a je to podľa neho aj overiteľné. Problémom pre neho je aj to, že “niektoré vybrané médiá a určitá časť vybraných opozičných politikov zverejňuje z komunikácie len tie pasáže, ktoré sa týkajú sudcov, prokurátorov a najmä koaličných politikov”. Poznamenal tiež, že ak médiá tvrdia, že tým sledujú verejný záujem, tak to “kulhá na obidve nohy”.

Beblavý si myslí, že Anna Bubeníková, niekdajšia šéfka Fondu národného majetku, mala po zverejnení Gorily odstúpiť a akúkoľvek kritiku ohľadom Gorily akceptuje. “Ja som o Gorile netušil a následne, keď to bolo potvrdené, som vo vzťahu k tomu aj vo viacerých situáciách konal.

Nebol som v žiadnom byte, ani nie som v žiadnych nahrávkach spomenutý. Nikdy som nebol v žiadnych kauzách,” povedal. Nevie, či mu kauza Gorila nejako poškodila, dôležitá je pre neho pravda.

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 391,248 +38 Dnes Úmrtí 12,478 +14 Dnes Uzdravení 377,759 Infikovaných 1,011 Last updated: 18. júna 2021 - 20:40 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -