VIDEO Tomáš Sulíkovi: Ako 15-krát vám zviažu ruky, dajú vám vrece na hlavu a privedú vás pred Kočnera ako obeť…

  0
  Na videosnímke zľava Erik Tomáš a Richard Sulík počas politickej diskusie v TV Joj. (Autor: Printscreen TV Joj)

  “Martin Glváč kvôli kontaktom s Marianom Kočnerom prejavil politickú kultúru a odstúpil z funkcie. Šéf liberálov Richard Sulík má ten istý problém, ale do politického dôchodku sa nechystá. Jeho pokrytectvo som mu pripomenul v diskusnej relácii Na hrane TV JOJ,” píše na sociálnej sieti Tomáš a odkazuje na video, ktoré zachytáva predovšetkým jeho časť vystúpenia v televíznom štúdiu. 

  “Ak platí na Slovensku, že padni komu padni, ak meriame rovnakým metrom, tak by mali nasledovať ďalší politici, ktorí majú toxickú, opakujem toxickú komunikáciu s Marianom Kočnerom. No a medzi nimi, samozrejme, pán Kollár, pán Matovič, a aj tu prítomný pán Sulík,” obrátil sa Tomáš na svojho oponenta v diskusii a pripomenul mu, že jeho pozícia v kontexte očisty politického života je “po tomto neudržateľná”. Na otázku Sulíka, že z pozície čoho, by to malo u neho platiť, Tomáš reagoval, že z pozície lídra kandidátky SaS.

  Tomáš v relácii porovnal komunikáciu Glváča a Sulíka s Kočnerom. Rozdiel vidí v tom, že Sulíkova komunikácia je ešte horšia.

  “Napríklad, že Kočnerovi online sprestredkúvavate voľbu generálho prokurátora, ako predseda parlamentu. Vy ako predseda parlamentu ste mali ako prvý informácie o výsledku voľby generálneho prokurátora a hneď druhý v poradí bol Marián Kočner, ” pripomenul Sulíkovi.

  Tomáš Sulíkove argumenty o tom, že sa v súvislosti so stretnutiami s Kočnerom snaží vykresliť ako obeť, neberie.

  “Stále hovoríte, že ste obeť. Ale vy sám ste v blogu priznali, že ste sa minimálne 12 až 15 krát stretli s Mariánom Kočnerom. Dokonca ste sa priznali, že nie vždy to bolo na jeho pozvanie, že ste sa sám pozvali. A ja hovorím, že keď vy hovoríte, že 12 až 15-krát, tak to muselo byť aspoň raz toľko,” rozpitvával minulosť Sulíka Tomáš.

  Líder SaS mu pri poslednej vete skočil do reči a s úsmevom, pravdepodobne v rámci srandy, povedal: “250”. 

  “Ostaňme pri tom vašom čísle 15-krát. Ako 15 krát vám zviažu ruky, dajú vám vrece na hlavu a privedú vás pred Kočnera ako obeť…” doplnil Tomáš.

  Autor: Redakcia

  - Reklama -