utorok, 3 augusta, 2021
21.8 C
Bratislava
ÚvodArénaIluminát, duchom slabý sudca. Nicholsonová nakladá Harabinovi: By ma veľmi zaujímala definícia...

Iluminát, duchom slabý sudca. Nicholsonová nakladá Harabinovi: By ma veľmi zaujímala definícia ´normálnych´ ľudí

„Ako prvý prejavil záujem stretnúť sa Kotleba. O jeho strane Najvyšší súd SR rozhodol, že nie je fašistická, a preto sa s ním stretnem,” tvrdí dnes už politik Harabin.

Zdôrazňuje, že budúcoročné parlamentné voľby rozhodnú, či bude Slovensko patriť normálnym politikom, alebo skorumpovaným politikom.

Ľudia majú zbalené kufre a čakajú

Práve na definíciu „normálnosti“ zareagovala na sociálnej sieti europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová (SaS), ktorá „by zaujímala definícia ´normálnych´ ľudí a ´normálneho´ Slovenska od tohto ilumináta“.

Zdroj: Facebook/Lucia Ďuriš Nicholsonová verí v zdravý rozum

„Poznám zopár ľudí, zopár slovenských rodín, ktoré tu desiatky rokov vytvárajú hodnoty a vychovávajú slušných a rozhľadených Európanov, a tí majú dnes zbalené kufre a booknuté letenky a čakajú len na to, ako sa skončia voľby,“ opisuje europoslankyňa.

„Na krku majú päť krížikov aj viac a začať nový život v cudzej krajine je pre nich scary vidina,“ tvrdí ďalej.

Podľa nej sa však oveľa viac, ako začať žiť a pracovať niekde v novej krajine, odznova, boja „vlády potentátov, akým je aj tento duchom slabý ´sudca´”.

Podľa Nicholsonovej je práve Harabin zodpovedný za stav súdnictva, nevymožiteľnosť práva a demontáž právneho štátu na Slovensku.

„Nedovoľme, aby tento ´normálny´ padúch vytlačil zo Slovenska slušných ľudí,“ apeluje Lucia Ďuriš Nicholsonová na sociálnej sieti.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 392,751 +41 Dnes Úmrtí 12,541 +1 Dnes Uzdravení 379,599 Infikovaných 611 Last updated: 3. augusta 2021 - 12:40 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -