Matovič: Dostanete takú na solar, že to v Ilave nerozdýchate do smrti

  0
  Igor Matovič (Autor: TASR)

  “Obávam sa že ide o primitívnu pomstu zo strany šéfa Vojenského spravodajstva Jána Balciara, o ktorom Jaroslav Naď zverejnil informácie, že záhadne vlastní desiatky nehnuteľností a nevie hodnoverne vysvetliť ich nadobudnutie,” povedal.

  Keďže sa blížia voľby, Matovič mieni, že “takéto podlé útoky” budú pribúdať.

  “Páni, príde čas a dostanete odpredu takú na solar, že to v Ilave nerozdýchate do smrti,” odkazuje Matovič v poslednom statuse s odkazom na termín parlamentných volieb v súvislosti s Naďom.

  Na facebookovej stránke samotného hnutia sa v reakcii na obvinenie Naďa objavil aj sponzorovaný status s videom, ktorý pripomína Naďovu kritiku rezortu obrany.

  Naď na sociálnej sieti v reakcii na obvinenia NAKA zverejnil fotografiu, na ktorej si vychutnáva jedlo v známej prevádzke rýchleho občerstvenia, a v sprievodnom texte aj nepriamo upozornil, že svoj telefón pri sebe nemá, odovzdal ho totiž polícii: “Ja si to užívam, ja sa cítim dobre. Do politiky som išiel, aby blesky išli do mňa. Ďakujem Vám všetkým za podporu, a teda nevolajte mi, nedovoláte sa mne,” píše Naď.

  Vyšetrovateľ NAKA obvinil Naďa z trestného činu ohrozovania utajovanej skutočnosti.

  “Podľa vyšetrovateľa mal J. N. žiadať utajované skutočnosti na ochranu záujmov Slovenskej republiky a následne ich vyzradiť ďalším osobám,” uviedla Polícia SR na sociálnej sieti.

  Autor: TASR/redakcia

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu