pondelok, 20 septembra, 2021
8.4 C
Bratislava
ÚvodArénaKremeľ šokovali zábery vraždy, ktorú v Sýrii údajne spáchali Vagnerovci

Kremeľ šokovali zábery vraždy, ktorú v Sýrii údajne spáchali Vagnerovci

“(Médiá) zverejnili skutočne šokujúce fotografie. Dnes sme mali možnosť sa s nimi oboznámiť. Ide o šokujúcu informáciu,” vyhlásil Peskov pred novinármi.

“Neviem, do akej miery sú oprávnené závery týkajúce sa rôznych pokusov o identifikáciu osôb (na záberoch). V každom prípade môžem povedať, že nemáme žiadne informácie a ani nič spoločné s týmito osobami,” zdôraznil hovorca Kremľa.

V reakcii na otázku týkajúcu sa možného vyšetrovania daného prípadu Peskov uviedol, že zodpovedné orgány začnú vyšetrovanie, “ak to uznajú za nutné”.

Video vraždy, ku ktorej došlo údajne v júni 2017, zverejnil na svojich internetových stránkach spravodajský server Novaja gazeta.

Novinári tohto portálu identifikovali jedného z účastníkov vraždy ako “dokumentmi potvrdeného žoldniera Vagnerovej skupiny”.

Novaja gazeta s odkazom na arabské médiá uviedla, že obeťou vraždy, ku ktorej došlo v provincii Homs, bol sýrsky dezertér.

 

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 402,808 Úmrtí 12,569 Uzdravení 383,511 Infikovaných 6,728 Last updated: 20. septembra 2021 - 07:25 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -