sobota, 27 novembra, 2021
0.8 C
Bratislava
ÚvodArénaDobodaný námestník prokurátora v Poprade! Pracuje sa s verziou, ktorá cudzie zavinenie...

Dobodaný námestník prokurátora v Poprade! Pracuje sa s verziou, ktorá cudzie zavinenie nepotvrdzuje

Podľa doterajších informácií má byť zraneným mužom námestník popradskej okresnej prokuratúry Ján Škovranka. 

Prokurátora Okresnej prokuratúry v Poprade, ktorého vo štvrtok našli doma s bodným poranením brušnej dutiny, v súčasnosti hospitalizovali a je mimo ohrozenia života.

Hovorkyňa popradskej nemocnica Sylvia Galajda potvrdila, že je hospitalizovaný práve na jednom z ich oddelení.

“Dementujeme zverejnené informácie niektorých médií, podľa ktorých zomrel prokurátor, ktorý bol nájdený so zraneniami dnes v Poprade. Viac informácií poskytneme neskôr,” píše na sociálnej sieti polícia.

“Bližšie informácie k jeho zdravotnému stavu zatiaľ nevieme poskytnúť,” uviedla Galajda s tým, že pacienta prijali na centrálnom príjme, odkiaľ ho previezli na ďalšie pracovisko nemocnice.

“Výzvu na tiesňovú linku 155 sme prijali krátko po 8. hodine s tým, že pomoc potrebuje zranený muž. Záchranári ho ošetrili a s bodným poranením brucha previezli pri vedomí do nemocnice,” doplnila hovorkyňa Záchrannej zdravotnej služby Alena Krčová.

Orgány činné v trestnom konaní zatiaľ pracujú s pravdepodobnou verziou, ktorá cudzie zavinenie nepotvrdzuje. Stanovisko Generálnej prokuratúry SR tlmočila pre TASR hovorkyňa prokuratúry Jana Tökölyová.

Krajská policajná hovorkyňa z Prešova Jana Ligdayová dodala, že na mieste je vyšetrovací tím, ktorý zabezpečuje všetky procesné úkony. “Vzhľadom na citlivosť prípadu nateraz nie je možné poskytnúť bližšie informácie,” dodala.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 651,234 +9,331 Dnes Úmrtí 14,177 +70 Dnes Uzdravení 532,945 Infikovaných 104,112 Last updated: 27. novembra 2021 - 02:55 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img