utorok, 15 júna, 2021
15.1 C
Bratislava
Úvod Aréna S komplicom znásilnili a zaškrtili Holanďanku. Na doživotie odsúdený Molnár chcel ísť...

S komplicom znásilnili a zaškrtili Holanďanku. Na doživotie odsúdený Molnár chcel ísť na slobodu, teraz došlo k zvratu

Zasadnutie sa malo konať bez jeho osobnej prítomnosti, späťvzatie oznámil prostredníctvom telemosta. Ako informovala hovorkyňa Krajského súdu v Trnave Jana Kondákorová, v prípade Molnára išlo o tretiu žiadosť, keď prvú zobral späť sám odsúdený a druhú mu súd zamietol.

Súd môže eventuálne rozhodovať o podmienečnom prepustení až po uplynutí troch rokov od poslednej žiadosti, čo vychádza na jeseň 2020.

Molnár a jeho komplic Ľubor Masár boli po Nežnej revolúcii prví, ktorých odsúdili na doživotie za vraždu. Predtým, za bývalého režimu, boli súdení za rozličné trestné činy. Boli však prepustení na slobodu, keďže sa na nich vzťahovala amnestia vtedajšieho prezidenta Václava Havla.

Odsúdení v auguste 1990 v Rakúsku znásilnili a následne zaškrtili Holanďanku. Jej manžela zviazali, ťažko zranili a vyhodili z auta. Útok však prežil a neskôr na súde proti páchateľom svedčil.

Oboch zločincov poslal do výkonu trestu odňatia slobody na doživotie Mestský súd v Bratislave. Telo Holanďanky sa našlo v značnom štádiu rozkladu približne po dvoch mesiacoch.

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 391,038 Úmrtí 12,441 Uzdravení 377,280 Infikovaných 1,317 Last updated: 15. júna 2021 - 07:40 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -