štvrtok, 15 apríla, 2021
5 C
Bratislava
Úvod Aréna FOTO Rázsochy sú definitívne dole. Skelet rozostavanej nemocnice úplne odstránili

FOTO Rázsochy sú definitívne dole. Skelet rozostavanej nemocnice úplne odstránili

“Nasledovať bude búranie podpovrchových priestorov, rekognoskácia a skúšky základových dosiek pod najväčšími objektmi,” doplnil. V súčasnosti sa realizuje spracovanie betónu, železa, triedenie odpadov, odvoz odpadov, vývoz betónového recyklátu a železa. Podľa MZ práce pokračujú v súlade s harmonogramom.

Nová UNB má byť centrom excelentnosti, poskytovať bude komplexné služby v liečebno-preventívnej starostlivosti. Odhadované náklady na novú nemocnicu sú v koncepcii schválenej vládou SR stanovené na 263 miliónov eur. V sume sú zahrnuté búracie práce či projektová príprava ako medicinálne plánovanie, architektúra a projekcie.

Rezort vyhlásil verejné obstarávanie na komplexnú prípravu projektu nemocnice na Rázsochách na konci mája 2019. Predpokladaná hodnota zákazky je 17,5 milióna eur. Tá obsahuje vypracovanie projektovej dokumentácie vrátane inžinierskej činnosti a poradenstva pri príprave realizácie stavby, autorský dohľad nad realizáciou stavby a manažment zdravotnej starostlivosti.

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 373,107 Úmrtí 10,798 Uzdravení 255,300 Infikovaných 107,009 Last updated: 15. apríla 2021 - 10:09 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -