pondelok, 25 januára, 2021
0.8 C
Bratislava
Úvod Aréna VIDEO Banky z nás robia finančných otrokov a nevoľníkov. Teraz prekročili mieru,...

VIDEO Banky z nás robia finančných otrokov a nevoľníkov. Teraz prekročili mieru, varuje Kraniak

Kollárov poslanec vo videu informuje, že niektoré banky od 1. augusta, prípadne 1. septembra budú zvyšovať poplatky za svoje služby. „Ja osobne to považujem za nehoráznosť, pretože finančný systém a banky z nás robia finančných otrokov a nevoľníkov,“ hovorí Krajniak.

„To čo je za chrapúnstvo, že ak budem chcieť prísť do pobočky a dať platobný príkaz, zaplatím namiesto jedného eura, štyri eurá,“ rozčuľuje sa vo videu a približuje, že nám finančné inštitúcie budú účtovať akýkoľvek pohyb s našimi vlastnými peniazmi, čo je podľa jeho názoru neprijateľné.

Podpredseda hnutia Sme rodina vo videu tiež prezrádza, čo je dôvod zvyšovania poplatkov za služby. „To je výsledok toho, že po tej poslednej finančnej kríze v roku 2008 banky bohatnú a normálni ľudia sa musia zadlžovať,“ približuje s tým, že banky z roka na rok zvyšujú zisky a keďže s týmto faktom nič nerobí Brusel, mali by sme iniciatívu prevziať do vlastných rúk na Slovensku.

Ako v závere dodáva, z pozície poslanca Národnej rady Slovenskej republiky sa na toto zvyšovanie odmieta iba pozerať a celú problematiku uzatvára so slovami, že banky prekročili mieru, ktorú prekročiť nemali.

Zdroj:  Facebook/Posledný križiak Milan Krajniak 


ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 237,027 +551 Dnes Úmrtí 4,068 Uzdravení 193,380 Infikovaných 39,579 Last updated: 25. januára 2021 - 23:08 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky