pondelok, 1 marca, 2021
2.2 C
Bratislava
Úvod Aréna Kotleba zasvätil seba, stranu aj Slovensko Panne Márii. Ja si vyprosím, aby...

Kotleba zasvätil seba, stranu aj Slovensko Panne Márii. Ja si vyprosím, aby moju krajinu „zasväcovali“ fašistickí pohrobkovia, vypenil Hlina

Ako píše predseda KDH na sociálnej sieti, kotlebovci sa nezastavia pred ničím. „Kotleba včera vo Vranove n. Topľou zasvätilseba, jeho stranu, Slovensko nepoškvrnenému srdcu Panny Márie. Kotlebovci hrubo zneužívajú kresťanstvo, teraz dokonca zneužívajú mariánsku úctu našich ľudí, aby prekryli vlastné lapsusy,“ opisuje situáciu z utorka Hlina.

Podľa jeho slov sa snažia prekryť kauzu zmanipulovanej obchodnej súťaže, ktorá sa v posledných dňoch dostala na svetlo sveta. Ako Hlina ďalej vysvetľuje, zasvätiť sa môžete len Pánu Bohu a môže to urobiť niekto, kto je pokrstený, birmovaný a za asistencie cirkvi, pričom Panne Márii sa môžete zveriť, oddať, postaviť pod ochranu a aj terminologicky sa to má tak teraz používať.

V závere svojho príspevku adresoval banskobystrickému županovi žiadosť, aby prestal zneužívať kresťanstvo. Ako hovorí, Slovensko nepotrebuje, aby ho „zasväcovali“ ľudia, ktorí vystúpili z cirkvi, či tí, ktorí rozbíjajú cirkev pomocou falošného biskupa. „Ja si vyprosím, aby moju krajinu zasväcovalifašistickí pohrobkovia,“ zakončil rázne Hlina.

Zdroj: Facebook/Alojz Hlina

Zdroj: Facebook/Mirko Kašubjak

Toto nie je prvýkrát, čo podľa Hlinu robia kotlebovci „prešľapy“ na kresťanskej pôde. Len pred niekoľkými týždňami predseda KDH v komentári tvrdil, že zneužívajú falošného biskupa, ktorý im požehnal kancelárie v Žiline. Viac si môžete prečíta TU.

 


 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 308,083 +1,815 Dnes Úmrtí 7,189 +114 Dnes Uzdravení 255,300 Infikovaných 45,594 Last updated: 1. marca 2021 - 02:09 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky