nedeľa, 11 apríla, 2021
11.6 C
Bratislava
Úvod Aréna Volajte niekto docenta Chocholouška. Opozícia má vlastnú realitu. Čisté psycho, volá o...

Volajte niekto docenta Chocholouška. Opozícia má vlastnú realitu. Čisté psycho, volá o pomoc Blaha

Koaličný poslanec Ľuboš Blaha tvrdí, že opozícia žije v paralelnom vesmíre. Svoje tvrdenie dokazuje napríklad aj aktuálnou témou. „Matovičovci vidia na obrázku babičku z východného Slovenska, ktorá dostala vysoký účet za energie. Normálni ľudia vidia na obrázku babičku z Čiech, ktorá už niekoľko rokov nežije,“ vysvetľuje. Pokračuje príkladom od kotlebovcov o znásilnení vo vlaku, ktorému mala zabrániť hliadka. No v skutočnosti sa znásilnenie ani nestalo.

„Sulíkovci vidia Čistý deň ako dom hrôzy, kde sa ubližuje nevinným deťom. Normálni ľudia vidia, že chovanci a rodičia odkazujú sulíkovcom, že jediní, kto im ubližuje, sú oni,“ pokračuje Blaha naprieč opozíciou a pristaví sa aj pri lídrovi hnutia Sme rodina Borisovi Kollárovi a jeho promiskuite.

„A potom je tu ešte Beblavý, ktorý vidí masy rozvášnených prívržencov, ktoré hltajú každé jeho slovo, keď každý druhý deň zvolá tlačovku. Normálni ľudia vidia… nevidia nič, vypínajú televízor,“ dodáva Blaha s tým, že opozícia má podľa jeho názoru vlastnú realitu. „Čisté psycho. Prosím, volajte niekto docenta Chocholouška. Nič iné nepomôže,“ uzavrel s úsmevom.

Zdroj: Facebook/Ľuboš Blaha


ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 371,062 +589 Dnes Úmrtí 10,565 +78 Dnes Uzdravení 255,300 Infikovaných 105,197 Last updated: 11. apríla 2021 - 12:39 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -