Je to hnoj! Švédskom otriasa prípad niekoľkonásobného znásilnenia matky dvoch detí. S otrasnými detailmi. Jeden z útočiacich utečencov už prehovoril

  0
  Ilustračná fotografia (Autor: Facebook, Mario G. Rivera)
  Obeťou sa stala matka dvoch detí, ktorej identitu úrady nechcú odkryť. Uviedli iba, že sa žena doteraz nespamätala z útoku a že v jej konečníku a zažívacom ústrojenstve našli niekoľko stôp po spermiách. Konkrétne malo ísť o štyri ľudské vzorky.
   
  Polícia následne začala vyšetrovanie, ktoré ju doviedlo až do utečeneckého kempu v uvedenom Mariannelunde. V dome, respektíve obydlí, kde sa mali niektorí z útočníkov nachádzať, forenzný technik našiel 48 škvŕn po spermiách. Podľa slov prokurátora Brodina je so znásilnením ženy spojených až deväť ľudí.
   
  Je to ku***,“ mal povedať jeden z útočníkov, dvadsaťpäťročný Bahadur Rafi. Jeho fotka obletela nielen švédske, ale aj niektoré dánske médiá, ako napríklad 10news. Ten istý mladík je, mimochodom, tlačový hovorca žiadateľov o azyl.
   
  Švédske médiá tiež informovali o ďalšom znásilnení, ku ktorému došlo v minulosti. Hoci sa žena rozhodla zúčastniť súdneho pojednávania, musela ho opakovane opustiť a ísť vracať. Žalobe predchádzalo znásilnenie zo strany Afgancov, pri ktorom skoro zomrela, lebo ju násilník škrtil.

  Novoročná titulka Fria Tider

   
   

  Najväčšie škandály spojené s útokmi na ženy však zaznamenalo Nemecko

  Kolín nad Rýnom má na krku ďalší problém. Súvisí so sexuálnymi útokmi z minulého Silvestra. Už vtedy chcelo vedenie mesta predísť podobným škandálom, takže najalo utečencov, aby dohliadali na niektoré exponované miesta. Podľa servera britského denníka Daily Mail, ktorý sa odvolal aj na nemecký bulvárny denník Bild, poňali niektorí utečenci svoju úlohu veľmi zvláštne. Opili sa alebo zmizli.
   
  Dôsledky tohto konania sa prejavili v okamihu, keď sa predovšetkým utečenci zo severnej Afriky rozhodli obťažovať a okradnúť niekoľko stoviek žien.
   
  V okolí kolínskej stanice sa vtedy situácia vymkla z rúk. O tom, že budú na stráženie v meste najatí utečenci, sa malo rozhodnúť už 7. septembra 2015. Podmienkou bolo zvládnutie nemeckého jazyka na základnej úrovni. Vysídlenci si so sebou mali vziať i teplé oblečenie.
   
  Ako prvý o tom informoval nemecký bulvárny denník Bild. Okrem migrantov z Afriky mali na poriadok v Kolíne dbať tiež Sýrčania a Afganci. O bezpečnosť sa mali starať v prepočte za päť eur za hodinu. Niektorí vydržali na svojich miestach hodinu či dve a potom utiekli. Niektorí síce strážili pridelené pozície, ale opili sa tak, že neboli na nič.
   
  V centre Kolína nad Rýnom nakoniec na silvestrovské oslavy dohliadalo 1 500 policajtov. Na staniciach a vo vlakoch mala hliadkovať aj spolková polícia. K dispozícii boli aj vrtuľníky.
   
  Necelé dve stovky policajtov, ktoré vlani strážili priestranstvo pred katedrálou v Kolíne nad Rýnom, podľahli presile páchateľov.
   
  Nenecháme sa zastrašiť. Nenecháme si diktovať náš životný štýl agresormi, teroristami a kriminálnikmi,“ dodala Henriette Rekerová, starostka Kolína nad Rýnom.
  - Reklama -